Aktualności

Konsultacje szkoleniowe kadr młodzieżowych mężczyzn i kobiet do lat 21 w Wałczu!

Skład kadry młodzieżowej mężczyzn U-21, 9-13.07.2017r Wałcz

l.p

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

1.

Wrzesiński Albert

31.03.1999

LKS Gąsawa

2.

Głowacki Mikołaj

18.03.1999

KS Polonia Środa Wlkp/SMS

3.

Karulak Dominik

10.07.1998

AZS AWF Poznań/SMS

4.

Szewerda Aleksander

18.12.1998

AZS AWF Poznań/SMS

5.

Pawlak Patryk

19.11.1996

AZS AWF Poznań

6.

Janicki Jakub

09.09.1996

LKS Gąsawa

7.

Chumeńczuk Jakub

24.11.2000

LKS Gąsawa/SMS

8.

Wróbel Dawid

16.05.1996

LKS Gąsawa

9.

Nowakowski Mateusz

23.02.1998

HC Railway Union

10.

Kotulski Dominik

28.11.1996

LKS Gąsawa

11.

Mazany Mateusz

10.04.1996

AZS Politechnika Poznańska

12.

Gruszczyński Robert

21.01.1996

AZS Politechnika Poznańska

13.

Kurowski Jacek

17.04.1998

UKH Start 1954 Gniezno

14.

Maciej Trojanek

05.07.1996

AZS Politechnika Poznańska

15.

Sudoł Krystian

07.08.1998

LKS Gąsawa

16.

Nojgebauer Artur

16.02.1997

LKS Rogowo

17.

Sellner Sebastian

12.06.1996

Schwarz Weiss Neuss

18.

Wiśniewski Ryszard

03.04.1999

LKS Gąsawa

 

Sztab szkoleniowy:
jacek Adrian - trener
Łukasz Kosmaczewski - trener współpracujący
Zbigniew Kulpa - trener współpracujący/monitoring
Krzysztof Jankiewicz - fizjoterapeuta

 

Skład kadry młodzieżowej kobiet U-21, 10-13.07.2017r Wałcz

L.p.

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Wróblewska Oliwia

AZS Politechnika Poznańska

15.08.1998r.

2.

Suszyńska Natasza

AZS Politechnika Poznańska

29.11.1998r.

3.

Nowicka Paulina

LKS Rogowo

20. 11.1998r.

4.

Głowacka Klaudia

KS Hokej-Start-Brzeziny

26.01.1999r.

5.

Purol Klaudia

Lks Rogowo

16.10.1997r.

6.

Pelikan Paula

KKS Polonia Wrocław

9.03.1999r.

7.

Lipka Anna

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

28.12.2000r.

8.

Sęk Patrycja

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

26.04.1999r.

9.

Paulina Reder

HKS Siemianowiczanka

27.04.1998r.

10.

Lewińska Natalia

AZS Politechnika Poznańska/SMS

03.01.1999r.

11.

Medoń Julia

KKS Kolejarz Gliwice

13.10.1999r.

12.

Chodakowska Patrycja

KS Hokej-Start-Brzeziny/SMS

31.05.1999r.

13.

Śniegórska Maria

KKS Kolejarz Gliwice

25.12.1999r.

14.

Kuzmecka Aleksandra

KS Hokej-Start-Brzeziny

06.12.1998r.

15.

Chruszcz Nicola

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

16.04.2000r.

16.

Substyk Martyna

AZS Politechnika Poznańska/SMS

01.02.2000r.

17.

Żywocka Kornelia

PKS Staś Rypin

28.07.2000r.

18.

Hyla Jowita

LKS Rogowo/SMS

11.02.1999r.

 

Sztab szkoleniowy
Tomasz Kawa - trener
Marcin Jeździkowski - trener współpracujący
Waldemar Rataj - trener współpracujący/monitoring
Alicja Sauermann - fizjoterapeutka

 

Newsletter — zapisz się