Aktualności

Konsultacja szkoleniowa oraz mecze międzynarodowe kadry kobiet do lat 21, 28.06 - 03.07.2017r Poznań/Czechy

Program meczów:

30.06.2017
godz. 18.00 Czechy K-21 - Polska K-21 2:0

01.07.2017
godz. 18.00 Czechy K-21 - Polska K-21 2:0

02.07.2017
godz. 10.00 Czechy K-21 - Polska K-21 3:0

 

Skład kadry narodowej kobiet do lat 21

L.p.

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Wróblewska Oliwia

AZS Politechnika Poznańska

15.08.1998

2.

Suszyńska Natasza

AZS Politechnika Poznańska

29.11.1998r.

3.

Nowicka Paulina

LKS Rogowo

20. 11.1998r.

4.

Głowacka Klaudia

KS Hokej-Start-Brzeziny

26.01.1999r.

5.

Kwiatkowska Natalia

KKS Kolejarz Gliwice

03.12.1999r.

6.

Pelikan Paula

KKS Polonia Wrocław

9.03.1999r.

7.

Lipka Anna

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

28.12.2000r.

8.

Sęk Patrycja

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

26.04.1999r.

9.

Reder Paulina

HKS Siemianowiczanka

27.04.1998r.

10.

Lewińska Natalia

AZS Politechnika Poznańska/SMS

03.01.1999r.

11.

Medoń Julia

KKS Kolejarz Gliwice

13.10.1999r.

12.

Chodakowska Patrycja

KS Hokej-Start-Brzeziny/SMS

31.05.1999r.

13.

Zalewska Aleksandra

KS Hokej-Start-Brzeziny/SMS

23.02.2000r.

14.

Kuzmecka Aleksandra

KS Hokej-Start-Brzeziny

06.12.1998r.

15.

Chruszcz Nicola

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

16.04.2000r.

16.

Substyk Martyna

AZS Politechnika Poznańska/SMS

01.02.2000r.

17.

Żywocka Kornelia

UKS Bałagany Łubianka/SMS

28.07.2000r,

18.

Hyla Jowita

LKS Rogowo/SMS

11.02.1999r.

 

Sztab szkoleniowy
Tomasz Kawa - trener
Maciej jankowiak - trener współpracujący
Marcin Jeździkowski - monitoring
Mikołaj Juszczak - fizjoterapeuta

 

L.p.

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Wróblewska Oliwia

AZS Politechnika Poznańska

15.08.1998

2.

Suszyńska Natasza

AZS Politechnika Poznańska

29.11.1998r.

3.

Nowicka Paulina

LKS Rogowo

20. 11.1998r.

4.

Głowacka Klaudia

KS Hokej-Start-Brzeziny

26.01.1999r.

5.

Kwiatkowska Natalia

KKS Kolejarz Gliwice

03.12.1999r.

6.

Pelikan Paula

KKS Polonia Wrocław

9.03.1999r.

7.

Lipka Anna

KKS Kolejarz Gliwice

28.12.2000r.

8.

Sęk Patrycja

KKS Kolejarz Gliwice

26.04.1999r.

9.

Tatarczuk Sandra

KKS Kolejarz Gliwice

27.04.2000r.

10.

Lewińska Natalia

AZS Politechnika Poznańska

03.01.1999r.

11.

Medoń Julia

KKS Kolejarz Gliwice

13.10.1999r.

12.

Chodakowska Patrycja

KS Hokej-Start-Brzeziny

31.05.1999r.

13.

Zalewska Aleksandra

KS Hokej-Start-Brzeziny

23.02.2000r.

14.

Kuzmecka Aleksandra

KS Hokej-Start-Brzeziny

06.12.1998r.

15.

Chruszcz Nicola

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

16.04.2000r.

16.

Substyk Martyna

AZS Politechnika Poznańska/SMS

01.02.2000r.

17.

Żywocka Kornelia

UKS Bałagany Łubianka/SMS

28.07.2000r,

18.

Hyla Jowita

LKS Rogowo

11.02.1999r.

 

Newsletter — zapisz się