Aktualności

 Do turnieju finaowego awansoway nastpujce druyny chopcw:
1. KS Warta Pozna
2. UKH Start 1954 Gniezno
3. LKS Gsawa
4. LKS Rogowo
5. KKS Kolejarz Gliwice
6. AZS Politechnika Poznaska

Do turnieju finaowego awansoway nastpujce druyny dziewczt:
1. UKS Orient II ozina
2. LKS Gsawa
3. KKS Kolejarz Gliwice
4. KS AZS AWF Pozna
5. UKS Tarpany Gsawa

 

Terminarz turnieju finaowego chopcw i dziewczt:

24.06.2017r.(sobota)
1/FM 10.00 KS Warta Pozna- AZS Politechnika Poznaska 4-1(3-0)
2/FM 12.00 UKH Start 1954 Gniezno ? KKS Kolejarz Gliwice 12-2(5-1)
3/FM 14.00 LKS G sawa ? LKS Rogowo 2-3(1-2)

19.00 ? ceremonia otwarcia turnieju wsplna dla chopcw i dziewczt

25.06.2017r.(niedziela)
1/FK 10.00 LKS Gsawa ? UKS Tarpany Gsawa 8-0(4-0)
2/FK 12.00 KKS Kolejarz Gliwice ? KS AZS AWF Pozna 2-0 (0-0)
4/FM 14.00 AZS Politechnika Poznaska ? UKH Start 1954 Gniezno 2-6 (2-2)
5/FM 16.00 LKS Rogowo ? KKS Kolejarz Gliwice 4-5 (1-4)
6/FM 18.00 LKS Gsawa ? KS Warta Pozna 1-4 (0-1)

26.06.2017r.(poniedziaek)
3/FK 10.00 KKS Kolejarz Gliwice ? UKS Orient II ozina 0-4 (0-2)
4/FK 12.00 KS AZS AWF Pozna ? UKS Tarpany Gsawa 0-1 (0-0)
7/FM 14.00 KS Warta Pozna ? KKS Kolejarz Gliwice 5-1(2-1)
8/FM 16.00 UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo 3-3 (1-2)
9/FM 18.00 AZS Politechnika Poznaska ? LKS Gsawa 4-3 (2-1)

27.06.2017r.(wtorek)
5/FK 10.00 UKS Orient II ozina ? UKS Tarpany Gsawa 7-0 (7-0)
6/FK 12.00 LKS Gsawa ? KS AZS AWF Pozna 4-0 (0-0)

chopcy dzie wolny

28.06.2017r.(roda)

Z uwagi na zalanie boiska wszystkie mecze rozpoczn si o 2 godziny pniej 


7/FK 10.00 LKS Gsawa - UKS Orient II ozina 3-1 (0-0)
8/FK 12.00 UKS Tarpany Gsawa ? KKS Kolejarz Gliwice 1-2 (0-0)
10/FM 14.00 LKS Rogowo ? AZS Politechnika Poznaska  4-2 (2-1)
11/FM 16.00 UKH Start 1954 Gniezno ? KS Warta Pozna
           W 48 minucie spotkania przy stanie 2-1 przerwano spotkanie z powodu ulewy i burzy z piorunami

12/FM 18.00 KKS Kolejarz Gliwice ? LKS Gsawa mecz zosta przeoony na 29.06.2017(czwartek)
                   z powodu zalania boiska

29.06.2017r.(czwartek) - nowy terminarz
11/FM 08.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna - dokoczenie meczu 4-1 (2-1)
12/FM 09.00 KKS Kolejarz Gliwice - LKS Gsawa 4-2 (2-0)
9/FK   10.45 UKS Orient II ozina ? KS AZS AWF Pozna 11-0 (6-0)
10/FK 12.30 KKS Kolejarz Gliwice ? LKS Gsawa 0-2 (0-0)
13/FM 14.15 KS Warta Pozna ? LKS Rogowo 4-4 (2-2)
14/FM 16.00 KKS Kolejarz Gliwice ? AZS Politechnika Poznaska 2-0 (1-0)
15/FM 17.45 LKS Gsawa ? UKH Start 1954 Gniezno 2-4 (0-1)

 

Klasyfikacja chopcw :

UKH Start 1954 Gniezno - Mistrz 
KS Warta Pozna - Wicemistrz 
KKS Kolejarz Gliwice - III miejsce 
4.LKS Rogowo
5.AZS Politechnika Poznaska 
6.LKS Gsawa 

 

 

Klasyfikacja dziewczt:
LKS Gsawa - Mistrz
UKS Orient II ozina - Wicemistrz 
KKS Kolejarz Gliwice - III miejsce 
4.UKS Tarpany Gsawa 
5.KS AZS AWF Pozna 

ok. godz. 19.15 ceremonia zakoczenia turnieju, wrczenie pucharw i medali.

Newsletter — zapisz się