Aktualności

Finały Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn


Stadion WZS WKS Grunwald Poznań

ul. Promienista 27

 

Terminarz meczów

17.06.2017r.(sobota)
10.00 nr 1/FM I para półfinałowa WKS Grunwald Poznań (I) – LKS Gąsawa (IV) 7-0 (3-0)
Grunwald: M.Kluczyński (6),W.Rataj 2(10,47), A.Mikuła 4(33,39,62,64)

12.15 nr 1/FK I para półfinałowa AZS Politechnika Poznańska (II) – ZSMS Poznań (III) 5-0 (3-0)
M.Zagajska 3(4,29,32), W.Wessołowska(50), O.Walasek(53)

14.30 nr 2/FM II para półfinałowa KS Pomorzanin Toruń (II) – KS AZS AWF Poznań (III) 2-2 (0-1)k.z.1-2
Pomorzanin: M.Janiszewski (44r), R.Kamiński (70r)
AZS AWF: M.Gumny(29), P.Pawlak (59r)

16.45 nr 2/FK II para półfinałowa KS Hokej-Start-Brzeziny (I) – LKS Rogowo (IV) 16-0 (7-0)
P.Sławinska 2(15,67),M.Gabara 3(17,65,69), M.Polewczak 3(21,23,50), E.Kowalska 2(29,32),
P.Polewczak 2(35,63), M.Pawlak (37),D.Mazur(54),M.Specjał 2(57,58)

 

18.06.2017r.(niedziela)
09.30 nr 3/FK                  spotkanie o III miejsce
                                ZSMS Poznań - LKS Rogowo 5-1 (1-0)
                                ZSMS: N.Suszyńska 2(12,64r),S.Tatarczuk (43r), A.Lipka (54), M.Substyk (58)
                                Rogowo: S.Sikorska (51)

11.45 nr 3/FM                 spotkanie o III miejsce 
                                 KS Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 2-7 (1-3)
                                  Pomorzanin: K.Makowski (20), M.Kunklewski (60)
                                  Gąsawa: P.Antoniewicz(4), M.Strykowski 3(16k,38,52), K.Sudoł (66),
                                               D.Kotulski (70)

14.00 nr 4/FK                 spotkanie o Mistrzostwo Polski
                                 KS Hokej-Start-Brzeziny - AZS Politechnika Poznańska 0-1 (0-0)
                                 A.Bryl (70r)

16.45 nr 4/FM                 spotkanie o Mistrzostwo Polski
                                 WZS WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 4-0 (3-0)
                                  Mat.Poltaszewski (8), W.Rataj(11), T.Dutkiewicz (25k), P.Bratkowski (70r)
     

ok.18.30 zakończenie zawodów, wręczenie pucharów i medali

 

Terminarz spotkań barażowych o utrzymanie/awans w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski seniorów I liga sez. 2017/2018.


17.06.2017r. (sobota)
Miejsce: Stadion KS Lipno, ul. Trzebawska 15

17.00 1/B KS Lipno Stęszew – KS Stella Gniezno 5-3(3-1)
Lipno: A.Girtler 2(24k,57), P.Kociemba(29),D.Śliwiński (31), K.Zakszewski (56)
Stella: M.Lewartowski (34r), H.Grotowski 2(42,66r)


18.06.2017r. (niedziela)
Miejsce: Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

12.00 2/B KS Stella Gniezno – KS Lipno Stęszew 3-2 (2-1)
Stella: R.Grotowski (4), P.Krzyżański (6), M.Lewartowski (41)
Lipno: A.Girtler(20r), K.Zakszewski (68)

 

 

Newsletter — zapisz się