Aktualności

Mecze międzynarodowe w ramach PNWM kadr młodzieżowych M-21, K-21 - 7-11.06.17r Siemianowice Śl.

Program meczów PNWM

8.06.17
godz. 17.00 Polska K-21 – Niemcy K-18 0:5

Godz. 19.00 Polska M-21 – Niemcy M-18 1:1

Bramka dla Polski : A. Wrzesiński 

09.06.17
godz. 17.00 Polska M-21 – Niemcy M-18 1:0

Bramka dla Polski : P. Pawlak 

Godz. 19.00 Polska K-23 – Niemcy K-18 2:0

Bramki dla Polski: S. Tatarczuk, R. Michałowicz 

10.06.17
godz. 16.00 Polska M-21 – Niemcy M-18 3:5

Bramki dla Polski: K. Sudoł 2, P. Pawlak 

 

Skład reprezentacji Polski mężczyzn do lat 21

l.p

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

1.

Wrzesiński Albert

31.03.1999

LKS Gąsawa

2.

Głowacki Mikołaj

18.03.1999

KS Polonia Środa Wlkp/SMS

3.

Karulak Dominik

10.07.1998

AZS AWF Poznań/SMS

4.

Szewerda Aleksander

18.12.1998

AZS AWF Poznań/SMS

5.

Bembenek Tomasz

17.01.2000

LKS Rogowo/SMS

6.

Janicki Jakub

09.09.1996

LKS Gąsawa

7.

Chumeńczuk Jakub

24.11.2000

LKS Gąsawa/SMS

8.

Wróbel Dawid

16.05.1996

LKS Gąsawa

9.

Pilaczński Szymon

03.02.2000

LKS Rogowo/SMS

10.

Kotulski Dominik

28.11.1996

LKS Gąsawa

11.

Mazany Mateusz

10.04.1996

AZS Politechnika Poznańska

12.

Gruszczyński Robert

21.01.1996

AZS Politechnika Poznańska

13.

Pawlak Patryk

19.11.1996

AZS AWF Poznań

14.

Maciej Trojanek

05.07.1996

AZS Politechnika Poznańska

15.

Sudoł Krystian

07.08.1998

LKS Gąsawa

16.

Nojgebauer Artur

16.02.1997

LKS Rogowo

17.

Sellner Sebastian

12.06.1996

Schwarz Weiss Neuss

18.

Wiśniewski Ryszard

03.04.1999

LKS Gąsawa

Sztab szkoleniowy:
Jacek Adrian - trener
Łukasz Kosmaczewski - trener współpracujący
Łukasz Wojcieszak- trener współpracujący/monitoring
Krzysztof Jankiewicz - fizjoterapeuta

 

Skład reprezentacji Polski kobiet do lat 21

L.p.

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Wróblewska Oliwia

AZS Politechnika Poznańska

15.08.1998r.

2.

Kwiatkowska Natalia

KKS Kolejarz Gliwice

03.12.1999r.

3.

Nowicka Paulina

LKS Rogowo

20. 11.1998r.

4.

Purol Klaudia

LKS Rogowo

16.10.1997r.

5.

Reder Paulina

HKS Siemianowiczanka

27.04.1998r.

6.

Pelikan Paula

KKS Polonia Wrocław

29.03.1999r.

7.

Lipka Anna

KKS Kolejarz Gliwice

28.12.2000r.

8.

Sęk Patrycja

KKS Kolejarz Gliwice

26.04.1999r.

9.

Tatarczuk Sandra

KKS Kolejarz Gliwice

27.04.2000r.

10.

Lewińska Natalia

AZS Politechnika Poznańska

03.01.1999r.

11.

Medoń Julia

KKS Kolejarz Gliwice

13.10.1999r.

12.

Śniegórska Maria

KKS Kolejarz Gliwice

25.12.1999r.

13.

Zalewska Aleksandra

KS Hokej-Start-Brzeziny

23.02.2000r.

14.

Kuzmecka Aleksandra

KS Hokej-Start-Brzeziny

06.12.1998r.

15.

Chroszcz Nicola

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

16.04.2000r.

16.

Lisowska Karolina

AZS Politechnika Poznańska/SMS

20.08.2001r.

17.

Żywocka Kornelia

UKS Bałagany Łubianka/SMS

28.07.2000r,

L.p.

Ewa Gałązkiewicz

AZS Politechnika Poznańska

06.06.2000r.

Sztab szkoleniowy:
Maciej Wrzesiński - trener
Tomasz Kawa - trener współpracujący
Bartosz szotek - trener współpracujący/monitoring
Mikołaj Juszczak - fizjoterapeuta

 

Newsletter — zapisz się