Aktualności

Weekend 02-06.06.2017r. z hokejem na trawie

POZNAŃ
Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

04.06.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań 3-4(1-1)
AZS PP: R.Gruszczyński (32), M.Trojanek (50), B.Siejkowski (52)
AZS AWF: M.Gumny 2(59,65), F.Ferenc (24), J.Deniz (48)

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

03.06.2017r.(sobota)
16.00 I liga seniorów KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno 7-3(4-0)
Warta: R.Kulesza(25),M.Grochal 2(31,69), M.Lange(33), T.Wachowiak 2(34,51), M.Rohnka (52)
Stella: R.Grotowski (40),M.Lewartowski 2(54r,56r)

04.06.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Warta Poznań – KS Polonia Środa Wlkp. 3-3(2-3)k.z.2-1
Warta: R.Kulesza(13), M.Wachowiak (32r), M.Grochal (62)
Polonia: M.Kubiak (12k), P.Tomaszewski (15), J.Krysztofiuk (30)

06.06.2017r.(wtorek)
19.00 I liga seniorów KS Warta Poznań – LKS Rogowo

 

STĘSZEW
Boisko KS Lipno, ul. Trzebawska 15

04.06.2017r.(niedziela)
12.00 II liga seniorów KS Lipno Stęszew – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 6-3(1-0)
Lipno:P.Adrian 2(35,47), D.Śliwiński 2(43,50), W.Idowiak (54), P.Kociemba (65)
Ósemka: S.Lendzioszek (41),P.Gołębiowski 2(51r,68)

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

04.06.2017r.(niedziela)
11.00 I liga seniorów KS Stella Gniezno – LKS Rogowo 2-4(2-2)
Stella: M.Lewartowski 2(33r,35)
Rogowo: F.Bratkowski (13), M.Berka(19), A.Jasek (39), Sz.Pilaczyński (64)

13.00 I liga seniorów UKH Start 1954 Gniezno – WZS WKS Grunwald Poznań 2-8(1-5)
Start: M.Frąckowiak (35), M.Gromadzki (69k)
Grunwald: T.Dutkiewicz (3r), A.Mikuła 4(10,21,43,46), K.Majchrzak (12), M.Kasprzyk (15r),
                Mich.Poltaszewski (40)

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

03.06.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorów LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń 6-2(3-2)

16.00 MP seniorek LKS Rogowo - KS Hokej Start Brzeziny 0-9(0-2)
E.Kowalska, M.Specjał 2, P.Polewczak , M.Gabara 3, M.Polewczak, P.Okaj

 

TORUŃ
Boisko OSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

04.06.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa 1-3(1-1)
Pomorzanin: K.Szyplik (6)
Gąsawa: J.Wiśniewski 2(9,63), J.Chumeńczuk (50)

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

02.06.2017r.(piątek)
18.00 MP juniorów HKS Siemianowiczanka – UKH Start 1954 Gniezno 9-2 (3-1)

03.06.2017r.(sobota)
15.00 MP juniorów HKS Siemianowiczanka – KS AZS AWF Poznań 4-4(1-1)k.z.3-2

04.06.2017r.(niedziela)
14.00 II liga seniorów HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Skierniewice 8-0(3-0)
K.Graca 2(19,35), D.Jaskólski (42r), W.Cholewa(45),M.Orzeł 2(15,47),J.Cholewa (50),D.Just (53)

 

TARNOWSKIE GÓRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4,ul.Janasa 11

03.06.2017r.(sobota)
12.00 MP juniorów UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKH Start 1954 Gniezno 3-10(2-4)

 

BRZEZINY
Centrum rekreacji ul. Sportowa 1

04.06.2017 (niedziela)
12.00 KS Hokej Start Brzeziny - LKS Rogowo 11-0(7-0)
E.Kowalska 2(6,30), M.Gabara 4(13,54,65,67), M.Specjał 5(17,21,33,35,46)

Newsletter — zapisz się