Aktualności

Weekend 25.05.-28.05.2017r. z hokejem na trawie

BRZEZINY
Boisko centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

Turniej finałowy MP juniorek

27.05.2017r.(sobota)

15.00 KKS Kolejarz Gliwice – AZS Politechnika Poznańska 2-2(1-1)k.z.2-3
Kolejarz: J.Medoń (22), A.Lipka (53)
AZS PP: M.Substyk (33), D.Skoraszewska (65r)

17.00 KS Hokej-Start-Brzeziny – LKS Rogowo 1-0(0-0)
K.Głowacka (62)

28.05.2017r.(niedziela)
10.00 mecz o III miejsce MP
         KKS Kolejarz Gliwice - LKS Rogowo 5-2 (4-1)
Kolejarz: J.Medoń 2 (10,11), A.Lipka (13), P.Sęk (14r), N.Kwiatkowska (57r)
Rogowo: P.Nowicka (19), A.Plewa (45r)

12.00 mecz o Mistrzostwo Polski
         KS Hokej-Start-Brzeziny - AZS Politechnika Poznańska 1-0 (1-0)
 D.Mazur (27)

POZNAŃ
Stadion AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

27.05.2017r.(sobota)
13.00 MP juniorów KS AZS AWF Poznań – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 8-0
11.00 MP juniorów KS Warta Poznań – UKS Jedynka Żnin 3-8 (0-4)

 

STĘSZEW
Stadion KS Lipno, ul. Trzebawska 15

28.05.2017r.(niedziela)
12.00 II liga seniorów KS Lipno Stęszew – KS Polonia Skierniewice 0-4(0-4)
P.Jagiełło (4), S.Zmachynski (17), J.Kot 2(18,35)

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

25.05.2017r.(czwartek)
20.00 I liga seniorów KS Stella Gniezno – KS Warta Poznań 1-6(0-1)
Stella:M.Lewartowski (64r)
Warta; M.Grochal 2(31,55), M.Wachowiak (39r), T.Wachowiak (65), M.Walkowiak 2(68r,70)

27.05.2017r.(sobota)
12.00 MP juniorów UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 1-4 (0-1)

 

ŚRODA WIELKOPOLSKA
Centrum Sportu Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

27.05.2017r.(sobota)
14.00 I liga seniorów KS Polonia Środa Wlkp. – KS Stella Gniezno 4-5(2-1)
Polonia: B.Majek 2(7,27), M.Kubiak (66k), M.Dydymski (68r)
Stella: D.Jarzembowski 2(17r,49r), D.Wojciechowski (45), A.Bayrakhtar 2(62,63)

17.00 MP juniorów UKH Iuventa – LKS Rogowo 1-11(0-7)

 

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

25.05.2017r.(czwartek)
19.00 I liga seniorów LKS Rogowo – KS Polonia Środa Wlkp. 6-3(1-1)
Rogowo:P.Bernard 3(4,43r,60k), A.Jasek (38), A.Nojgebauer (64r), J.Bosacki (69)
Polonia: B.Majek 2(23r,49r), D.Kujawa (56)

28.05.2017r.(niedziela)
11.00 MP juniorów LKS Gąsawa – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 31-0 (15-0)
13.00 MP juniorów LKS Rogowo – KS AZS AWF Poznań 4-1 (2-0)
09.00 MP juniorów UKS Jedynka Żnin – UKH Iuventa

 

TORUŃ
Boisko OSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

25.05.2017r.(czwartek)
18.00 MP juniorów KS Pomorzanin Toruń – UKH Iuventa 5-3 (3-0)

27.05.2017r.(sobota)
14.30 MP juniorów KS Pomorzanin Toruń – HKS Siemianowiczanka 4-7(2-4)

28.05.2017r.(niedziela)
12.00 MP juniorów KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań 7-4 (4-2)

Newsletter — zapisz się