Aktualności

Weekend 25.05.-28.05.2017r. z hokejem na trawie

BRZEZINY
Boisko centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

Turniej finaowy MP juniorek

27.05.2017r.(sobota)

15.00 KKS Kolejarz Gliwice ? AZS Politechnika Poznaska 2-2(1-1)k.z.2-3
Kolejarz: J.Medo (22), A.Lipka (53)
AZS PP: M.Substyk (33), D.Skoraszewska (65r)

17.00 KS Hokej-Start-Brzeziny ? LKS Rogowo 1-0(0-0)
K.Gowacka (62)

28.05.2017r.(niedziela)
10.00 mecz o III miejsce MP
         KKS Kolejarz Gliwice - LKS Rogowo 5-2 (4-1)
Kolejarz: J.Medo 2 (10,11), A.Lipka (13), P.Sk (14r), N.Kwiatkowska (57r)
Rogowo: P.Nowicka (19), A.Plewa (45r)

12.00 mecz o Mistrzostwo Polski
         KS Hokej-Start-Brzeziny - AZS Politechnika Poznaska 1-0 (1-0)
 D.Mazur (27)

POZNA
Stadion AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

27.05.2017r.(sobota)
13.00 MP juniorw KS AZS AWF Pozna ? UKHT semka Tarnowskie Gry 8-0
11.00 MP juniorw KS Warta Pozna ? UKS Jedynka nin 3-8 (0-4)

 

STSZEW
Stadion KS Lipno, ul. Trzebawska 15

28.05.2017r.(niedziela)
12.00 II liga seniorw KS Lipno Stszew ? KS Polonia Skierniewice 0-4(0-4)
P.Jagieo (4), S.Zmachynski (17), J.Kot 2(18,35)

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

25.05.2017r.(czwartek)
20.00 I liga seniorw KS Stella Gniezno ? KS Warta Pozna 1-6(0-1)
Stella:M.Lewartowski (64r)
Warta; M.Grochal 2(31,55), M.Wachowiak (39r), T.Wachowiak (65), M.Walkowiak 2(68r,70)

27.05.2017r.(sobota)
12.00 MP juniorw UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Gsawa 1-4 (0-1)

 

RODA WIELKOPOLSKA
Centrum Sportu Rekreacji Stadion redzki, ul. Sportowa 12

27.05.2017r.(sobota)
14.00 I liga seniorw KS Polonia roda Wlkp. ? KS Stella Gniezno 4-5(2-1)
Polonia: B.Majek 2(7,27), M.Kubiak (66k), M.Dydymski (68r)
Stella: D.Jarzembowski 2(17r,49r), D.Wojciechowski (45), A.Bayrakhtar 2(62,63)

17.00 MP juniorw UKH Iuventa ? LKS Rogowo 1-11(0-7)

 

 

GSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

25.05.2017r.(czwartek)
19.00 I liga seniorw LKS Rogowo ? KS Polonia roda Wlkp. 6-3(1-1)
Rogowo:P.Bernard 3(4,43r,60k), A.Jasek (38), A.Nojgebauer (64r), J.Bosacki (69)
Polonia: B.Majek 2(23r,49r), D.Kujawa (56)

28.05.2017r.(niedziela)
11.00 MP juniorw LKS Gsawa ? UKHT semka Tarnowskie Gry 31-0 (15-0)
13.00 MP juniorw LKS Rogowo ? KS AZS AWF Pozna 4-1 (2-0)
09.00 MP juniorw UKS Jedynka nin ? UKH Iuventa

 

TORU
Boisko OSiR, ul. Szosa Chemiska 75

25.05.2017r.(czwartek)
18.00 MP juniorw KS Pomorzanin Toru ? UKH Iuventa 5-3 (3-0)

27.05.2017r.(sobota)
14.30 MP juniorw KS Pomorzanin Toru ? HKS Siemianowiczanka 4-7(2-4)

28.05.2017r.(niedziela)
12.00 MP juniorw KS Pomorzanin Toru ? KS Warta Pozna 7-4 (4-2)

Newsletter — zapisz się