Aktualności

Weekend 17-21.05.2017r. z hokejem na trawie

POZNAŃ
Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

17.05.2017r.(środa)
18.30 MP seniorek AZS Politechnika Poznańska – ZSMS Poznań 7-0(3-0)
W.Błaszyk(19), M.Zagajska (29), A.Bryl 2(34,60), M.Szczurek 2(38r,66r),B.Strubbe ((39)

21.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 3-1(1-0)
AZS AWF: M.Ferenc(19), Ł.Kurniewicz (51), M.Dawid(58)
Start: P.Tubacki(70r)

 

STĘSZEW
Boisko KS Lipno, ul. Trzebawska 15

21.05.2017r.(niedziela)
12.00 II liga seniorów KS Lipno Stęszew - HKS Siemianowiczanka 3-7(1-3)
Lipno: R.Snela 2(22,53r), P.Kociemba(45)
HKS: D.Jaskólski 3(3,68,70), W.Cholewa (31),D.Just (34r), R.Sołtysik 2(37r,57)

 

ŚRODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

20.05.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorów UKH Iuventa – HKS Siemianowiczanka 2-4 (1-1)

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

19.05.2017r.(piątek)
18.00 MP juniorów UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 2-5 (1-1)

20.05.2017r.(sobota)
16.00 I liga seniorów KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp. 3-1 (1-0)
Stella:R.Grotowski (9), M.Lewartowski 2 (59r,66r)
Polonia:M.Dydymski  (39r)

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

19.05.2017r.(piątek)
17.30 MP juniorek LKS Rogowo – KS Hokej-Start-Brzeziny 0-3 (0-1)

20.05.2017r.(sobota)
15.30 MP juniorów LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 9-1 (3-1)

21.05.2017r.(niedziela)
12.00 MP seniorek LKS Rogowo – ZSMS Poznań 0-2(0-1)
K.Żywocka (22), M.Substyk(62)
 
16.00 I liga seniorów LKS Rogowo – KS Warta Poznań 0-5(0-1)
M.Lange 2(6,57), J.Lebioda (39), T.Wachowiak (59), M.Walkowiak (69)


14.00 I liga seniorów LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska 4-2(1-1)
Gąsawa:J.Wiśniewski(27),K.Sudoł(37r),M.Substyk(44),M.Strykowski(69r)
AZS PP: R.Gruszczyński 2(31,59r)

 

TORUŃ
Boisko OSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

19.05.2017r.(piątek)
16.30 MP juniorek UKS Bałagany Łubianka – KKS Kolejarz Gliwice 0-10(0-6)

20.05.2017r.(sobota)
12.30 MP juniorek UKS Bałagany Łubianka – HKS Siemianowiczanka 4-0 (2-0)
10.00 MP juniorek PKS Staś Rypin – KKS Kolejarz Gliwice 0-22 (0-10)
14.30 MP juniorów KS Pomorzanin Toruń – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 17-0 (8-0)

21.05.2017r.(niedziela)
10.00 MP juniorek PKS Staś Rypin – HKS Siemianowiczanka 0-5(0-1)

14.00 I liga seniorów KS Pomorzanin Toruń – WZS WKS Grunwald Poznań 3-5(2-1)
Pomorzanin:K.Makowski 2(2r,50k), V.Stretovych (33)
Grunwald: M.Hulbój 4(27,40,42,64k), K.Majchrzak (54)

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

18.05.2017r.(czwartek)
19.00 II liga seniorów HKS Siemianowiczanka - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 5-1(2-0)
HKS: M.Orzeł (10), W.Cholewa(35k), D.Jaskólski (48), P.Sikorski (58), K.Graca (70)
Ósemka: A.Szołtysek(53)

 

TARNOWSKIE GÓRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

21.05.2017r.(niedziela)
16.00 II liga seniorów UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Polonia Skierniewice 7-2(4-0)

 

BRZEZINY
Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

20.05.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorek KS Hokej-Start-Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska 1-0 (0-0)

21.05.2017r.(niedziela)
14.30 MP seniorek KS Hokej-Start-Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska 0-1(0-1)
W.Błaszyk(5)

 

 

Newsletter — zapisz się