Aktualności

Weekend 13-14.05.2017r. z hokejem na trawie

POZNAŃ
Boisko WKS Grunwald Poznań, ul. Promienista 27

11.05.2017r.(czwartek)
19.00 I liga seniorów WZS WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa 7-3(4-1)
Grunwald: M.Kasprzyk (19r), W.Rataj 2(20,33),A.Krokosz (23r), A.Miukuła 2(39,69), P.Bratkowski (70r)
Gąsawa: R.Wiśniewski (15r), J.Wiśniewski (60), M.Wrzesiński (66)

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

11.05.2017r.(czwartek)
19.30 I liga seniorów KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno 1-2(1-2)
Warta: M.Grochal(16)
Stella:M.Lewartowski(10r),R.Grotowski(11)

13.05.2017r.(sobota)
12.00 MP juniorów KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń 3-1 (1-0)

14.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń 2-5(0-2)
AZS AWF:P.Pawlak(43r), M.Gumny(51)
Pomorzanin:F.Sobczak 2(14r,360, K.Makowski 3(16,62r,69k)

Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

14.05.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 3-1(0-1)
AZS PP:m.Juszczak(43r), B.Siejkowski(62), M.Mazany(67)
Start:P.Tubacki (23r)

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego ul. Sportowa 1

13.05.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów LKS Rogowo – LKS Gąsawa 3-4 (2-1)
08.00 MP juniorów UKS Jedynka Żnin – UKHT Ósemka  Tarnowskie Góry 13-0 (7-0)
10.00 MP juniorek LKS Rogowo – KKS Polonia Wrocław drużyna KKS Polna nie stawia się na zawody 

14.05.2017r.(niedziela)
09.00 MP seniorek LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska 0-6(0-3)
W.Błaszyk, T.Olmińska -2, M.Zagajska, A.Bryl, D.Sjoraszewska

 

ŚRODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

13.05.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorów UKH Iuventa – UKH Start 1954 Gniezno 2-10 (1-3)

14.05.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Rogowo 2-4(0-2)
Polonia:D.Małecki(41r), J.Krysztofiuk(68)
Rogowo: P.Bernard 2(29r,51r), M.Pluta(34),K.Przywara (69k)

 

TORUŃ
Boisko OSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

14.05.2017r.(niedziela)
13.00 MP juniorek UKS Bałagany Łubianka – KKS Polonia Wrocław 8-2(3-2)

 

SKIERNIEWICE
Boisko hokeja na trawie, ul. Trakcyjna 1

14.05.2017r.(niedziela)
12.00 II liga seniorów KS Polonia Skierniewice – HKS Siemianowiczanka 2-6(1-4)
Polonia: P.jagiełło(7), Sz.Bednarek (38)
HKS: W.Cholewa(12), M.Orzeł (16),K.Grya(24r),R.Sołtysik 2(30,58), D.Just(48)

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

13.05.2017r.(sobota)
15.00 MP juniorów HKS Siemianowiczanka – KS Warta Poznań 8-2(4-0)
17.00 MP juniorek HKS Siemianowiczanka – KKS Kolejarz Gliwice 0-15(0-5)

 

TARNOWSKIE GÓRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

14.05.2017r.(niedziela )
13.30 II liga seniorów UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Lipno Stęszew

 

BRZEZINY
Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

12.05.2017r.(piątek)
17.00 MP seniorek KS Hokej-Start-Brzeziny – ZSMS Poznań 9-0(4-0)
P.Okaj (8), M.Gabara 4(12,29,37,39), E.Kowalska 2(28,67r),P.Sławińska 2 (41,69)

13.05.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorek KS Hokej-Start-Brzeziny – UKS Bałagany Łubianka 9-0 (5-0)

 

 

Newsletter — zapisz się