Aktualności

Weekend 06-07.05.2017r. z hokejem na trawie

POZNAŃ
Boisko WKS Grunwald Poznań, ul. Promienista 27

07.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów WZS WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska 5-1(3-0)
Grunwald: A.Mikuła 2(9,250, T.Dutkiewicz (13r), M.Hulbój 2(46,57)
AZS PP: R.Gruszczyński (42r)

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

06.05.2017r.(sobota)
10.00 MP juniorów KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 2-1 (2-0)

07.05.2017r.(niedziela)
09.00 MP seniorek ZSMS Poznań – LKS Rogowo 3-1 (3-1)
ZSMS: K.Żywocka 3(7,20,24)
Rogowo: W.Sosińska (12)

Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

07.05.2017r.(niedziela)
15.00 MP seniorek AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej-Start-Brzeziny 0-0k.z.2-3

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego ul. Sportowa 1

06.05.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów LKS Gąsawa – UKH Iuventa 22-0(10-0)

07.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów LKS Rogowo – KS Stella Gniezno 4-5(3-3)
Rogowo: A.Nojgebauer 2(11r,34r), M.Kitkowski (25), M.Koperski (62)
Stella: D.Kowalski (6), D.Wojciechowski (28), M.Piechowiak (30), R.Grotowski 2(46r,69)

15.00 I liga seniorów LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań 4-4(3-1)k.z. 1-3
Gąsawa: P.Antoniewicz (7), M.Strykowski 2(20,58), K.Sudoł (35),
AZS AWF: M.Gumny (26r), M.Ferenc (55), O.Bator (56), J.Deniz (65)

 

ŚRODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

07.05.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Polonia Środa Wlkp. – KS Warta Poznań
                               mecz nie odbył się z powodu zalania boiska

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

06.05.2017r.(sobota)
11.00 MP juniorów UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo 1-6(0-3)

07.05.2017r.(niedziela)
13.00 I liga seniorów UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń 4-4(2-2)k.z. 4-3
Start: A.Szymański (12), M.Grotowski (25),D.Szymański (41r), P.Tubacki (69)
Pomorzanin: K.Makowski 2(5r,52), V.Stretovych (21), Mich. Makowski (45r)

 

TORUŃ
Boisko OSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

06.05.2017r.(sobota)
13.00 MP juniorów KS Pomorzanin Toruń – UKS Jedynka Żnin 3-5 (0-2)
10.00 MP juniorek PKS Staś Rypin – AZS Politechnika Poznańska 0-22 (0-10)

 

SKIERNIEWICE
Boisko hokeja na trawie, ul. Trakcyjna 1

07.05.2017r.(niedziela)
12.00 II liga seniorów KS Polonia Skierniewice – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1-0(0-0)
M.Szymczyk (47)

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

06.05.2017r.(sobota)
15.00 MP juniorek HKS Siemianowiczanka – KS Hokej-Start-Brzeziny 0-11 (0-5)

07.05.2017r.(niedziela)
13.30 II liga seniorów HKS Siemianowiczanka – KS Lipno Stęszew 7-5(4-1)
HKS:K.Gryma (8r), M.Orzeł (17), K.Graca (26), J.Cholewa 2(30,67), W.Cholewa 2(41r,54)
Lipno: A.Semonowicz 2(6,41), A.Girtler 2(49,66r), K.Zakszewski (65)

 

TARNOWSKIE GÓRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

06.05.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka 1-13 (0-5)
14.00 MP juniorek KKS Kolejarz Gliwice – LKS Rogowo 6-0 (2-0)

 

WROCŁAW
Stadion MCS Oławka, ul. Na Niskich Łąkach 8

06.05.2017r.(sobota)
12.15 MP juniorek KKS Polonia Wrocław – UKS Bałagany Łubianka 1-4(0-2)

 

 

Newsletter — zapisz się