Aktualności

Konsultacja szkoleniowa oraz międzynarodowy turniej hokeja 5-osobowego 27.04-02.05.17r Skierniewice

 

Turniej Hokeja 5-osobowego dziewcząt i chłopców do lat 16 o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice 29 kwietnia- 2 maja 2017

Dryżyny uczestniczące:

Dziewczęta: Polska A, Polska B, Chorwacja, Białoruś, Gruzja, Litwa
Chłopcy: Polska A, Polska B, Białoruś, Litwa

 

Sobota 29.04.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

15:00

D

Białoruś - Chorwacja

 5:1

15:50

D

Gruzja - Litwa

 2:2

16:40

D

Polska 1 - Polska 2

 9:0

17:30

CH

Białoruś - Litwa

 4:2

18:20

CH

Polska 1 - Polska 2

 7:9

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 30.04.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

10:00

D

Białoruś - Litwa

 7:4

10:50

D

Chorwacja - Polska 1

 1:1

11:40

D

Gruzja - Polska 2

 0:1 

12:30

CH

Białoruś - Polska 1

 5:6

13:20

CH

Litwa - Polska 2

 1:5

15:30

D

Białoruś - Gruzja

 7:2

16:20

D

Chorwacja - Polska 2

 3:0

17:10

D

Litwa - Polska 1

 2:6

18:00

CH

Białoruś - Polska 2

 2:5

18:50

CH

Litwa - Polska 1

 2:8

 

Poniedziałek 01.05.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

10:00

D

Białoruś - Polska 1

 2:2

10:50

D

Chorwacja - Gruzja

 6:1

11:40

D

Litwa - Polska 2

 4:3

12:30

CH

Białoruś - Litwa

 8:0

13:20

CH

Polska 1 - Polska 2

 5:2

15:30

D

Białoruś - Polska 2

 3:1

16:20

D

Chorwacja - Litwa

 1:3

17:10

D

Gruzja - Polska 1

 1:11

18:00

CH

Białoruś - Polska 1

 5:2

18:50

CH

Litwa - Polska 2

 1:3

 

Wtorek 02.05.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

9:30

CH

Białoruś - Polska 2

 5:5

10:20

CH

Litwa - Polska 1

 0:7

11:10

D

Polska - Gruzja 

 4:7

12:00

D

Chorwacja - Litwa 

 0:3 

13:00

D

Polska - Białoruś 

 2:5

14:00

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

 

 

 

Skład reprezentacji Polski chłopców do lat 16

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

Zabłocki Dawid

04.10.2001

LKS Gąsawa

Żakowski Dawid

12.06.2002

AZS Politechnika Poznańska

Jarzyński Gracjan

1.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno

Bembenek  Eryk

24.11.2001

LKS Rogowo

Zaworski Bartosz

4.07.2001

KS Warta Poznań

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

AZS AWF Poznań

Łuszczyński Oskar

12.03.2001

KS Stella Gniezno

Szreder Miłosz

19.07.2001

UKS Bałagany Łubianka

Mroziński Jakub

14.09.2001

UKS Jedynka Żnin

Nitka Korneliusz

06.12.2001

UKS Jedynka Żnin

Gebler Jakub

5.01.2001

UKS Jedynka Żnin

Przybył Mikołaj

24.04.2001

UKS Jedynka Żnin

Przybył Sebastian

24.04.2001

UKS Jedynka Żnin

Meler Maksymilian

02.01.2001

KS Stella Gniezno

Marczyński Mikołaj

11.02.2001

UKS Jedynka Żnin

Szczęsny Marcin

03.07.2001

UKH Iuventa Środa Wlkp

Hyla Szymon

29.08.2002

LKS Rogowo

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka Żnin

Wieczorek Maciej

25.07.2001

KS Warta Poznań

Jakub Górny

13.01.2002

AZS AWF Poznań

 

Sztab szkoleniowy:
Mateusz Grochal - trener
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Waldemar Rataj - trener współpracujący
Michał Pietrzak - fizjoterapeuta


 Skład reprezentacji Polski dziewcząt do lat 16

Nazwisko i  imię

Data urodzenia

Klub

Salamaga Paulina

11.11.2002r

UKS Orient II Łozina

Julia Rudkiewicz

10.02.2002r

UKS Orient II Łozina

Wypart Karolina

01.09.2002r

UKS Orient II Łozina

Dziubek Weronika

17.12.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

Dejneka Natalia

29.10.2002r

UKS Orient II Łozina

Mazur Dżesika

21.09.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

Janowska Kinga

05.11.2001r

LKS Gąsawa

Drabik Aleksandra

06.07.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

Balcerzak Julia

24.04.2001r

LKS Gąsawa

Plewa Małgorzata

11.07.2002r

LKS Rogowo

Julia Grządziela

11.03.2001

LKS Gąsawa

Kozera Magdalena

23.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Weronika Sparniak

23.09.2001r

LKS Rogowo

Strykowska Martyna

07.07.2001r

LKS Gąsawa

Sobkowska Patrycja

03.09.2002r

LKS Gąsawa

Konieczna Julia

02.06.2002r

UKH Start 1954 Gniezno/LKS Rogowo

Dzidowska Zuzanna

27.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Oleś Natalia

4.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Mazana Agata

28.05.2001r

LKS Gąsawa

Kucharska Aleksandra

24.02.2001r

UKS Orient II Łozina

Sztab szkoleniowy:
Bogusław Kozłowski - trener
Janusz Micał - trener współpracujący
Alicja Koperska - trener współpracujący
Marta szymańska - fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się