Aktualności

 

Turniej Hokeja 5-osobowego dziewczt i chopcw do lat 16 o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice 29 kwietnia- 2 maja 2017

Dryyny uczestniczce:

Dziewczta: Polska A, Polska B, Chorwacja, Biaoru, Gruzja, Litwa
Chopcy: Polska A, Polska B, Biaoru, Litwa

 

Sobota 29.04.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

15:00

D

Biaoru - Chorwacja

 5:1

15:50

D

Gruzja - Litwa

 2:2

16:40

D

Polska 1 - Polska 2

 9:0

17:30

CH

Biaoru - Litwa

 4:2

18:20

CH

Polska 1 - Polska 2

 7:9

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 30.04.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

10:00

D

Biaoru - Litwa

 7:4

10:50

D

Chorwacja - Polska 1

 1:1

11:40

D

Gruzja - Polska 2

 0:1 

12:30

CH

Biaoru - Polska 1

 5:6

13:20

CH

Litwa - Polska 2

 1:5

15:30

D

Biaoru - Gruzja

 7:2

16:20

D

Chorwacja - Polska 2

 3:0

17:10

D

Litwa - Polska 1

 2:6

18:00

CH

Biaoru - Polska 2

 2:5

18:50

CH

Litwa - Polska 1

 2:8

 

Poniedziaek 01.05.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

10:00

D

Biaoru - Polska 1

 2:2

10:50

D

Chorwacja - Gruzja

 6:1

11:40

D

Litwa - Polska 2

 4:3

12:30

CH

Biaoru - Litwa

 8:0

13:20

CH

Polska 1 - Polska 2

 5:2

15:30

D

Biaoru - Polska 2

 3:1

16:20

D

Chorwacja - Litwa

 1:3

17:10

D

Gruzja - Polska 1

 1:11

18:00

CH

Biaoru - Polska 1

 5:2

18:50

CH

Litwa - Polska 2

 1:3

 

Wtorek 02.05.2017

Godzina

Kategoria

Mecz

Wynik

9:30

CH

Biaoru - Polska 2

 5:5

10:20

CH

Litwa - Polska 1

 0:7

11:10

D

Polska - Gruzja 

 4:7

12:00

D

Chorwacja - Litwa 

 0:3 

13:00

D

Polska - Biaoru 

 2:5

14:00

CEREMONIA ZAKOCZENIA

 

 

 

Skad reprezentacji Polski chopcw do lat 16

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

Zabocki Dawid

04.10.2001

LKS Gsawa

akowski Dawid

12.06.2002

AZS Politechnika Poznaska

Jarzyski Gracjan

1.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno

Bembenek  Eryk

24.11.2001

LKS Rogowo

Zaworski Bartosz

4.07.2001

KS Warta Pozna

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

AZS AWF Pozna

uszczyski Oskar

12.03.2001

KS Stella Gniezno

Szreder Miosz

19.07.2001

UKS Baagany ubianka

Mroziski Jakub

14.09.2001

UKS Jedynka nin

Nitka Korneliusz

06.12.2001

UKS Jedynka nin

Gebler Jakub

5.01.2001

UKS Jedynka nin

Przyby Mikoaj

24.04.2001

UKS Jedynka nin

Przyby Sebastian

24.04.2001

UKS Jedynka nin

Meler Maksymilian

02.01.2001

KS Stella Gniezno

Marczyski Mikoaj

11.02.2001

UKS Jedynka nin

Szczsny Marcin

03.07.2001

UKH Iuventa roda Wlkp

Hyla Szymon

29.08.2002

LKS Rogowo

Winiewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka nin

Wieczorek Maciej

25.07.2001

KS Warta Pozna

Jakub Grny

13.01.2002

AZS AWF Pozna

 

Sztab szkoleniowy:
Mateusz Grochal - trener
ukasz Wojcieszak - trener wsppracujcy
Waldemar Rataj - trener wsppracujcy
Micha Pietrzak - fizjoterapeuta


 Skad reprezentacji Polski dziewczt do lat 16

Nazwisko i  imi

Data urodzenia

Klub

Salamaga Paulina

11.11.2002r

UKS Orient II ozina

Julia Rudkiewicz

10.02.2002r

UKS Orient II ozina

Wypart Karolina

01.09.2002r

UKS Orient II ozina

Dziubek Weronika

17.12.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

Dejneka Natalia

29.10.2002r

UKS Orient II ozina

Mazur Desika

21.09.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

Janowska Kinga

05.11.2001r

LKS Gsawa

Drabik Aleksandra

06.07.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

Balcerzak Julia

24.04.2001r

LKS Gsawa

Plewa Magorzata

11.07.2002r

LKS Rogowo

Julia Grzdziela

11.03.2001

LKS Gsawa

Kozera Magdalena

23.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Weronika Sparniak

23.09.2001r

LKS Rogowo

Strykowska Martyna

07.07.2001r

LKS Gsawa

Sobkowska Patrycja

03.09.2002r

LKS Gsawa

Konieczna Julia

02.06.2002r

UKH Start 1954 Gniezno/LKS Rogowo

Dzidowska Zuzanna

27.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Ole Natalia

4.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Mazana Agata

28.05.2001r

LKS Gsawa

Kucharska Aleksandra

24.02.2001r

UKS Orient II ozina

Sztab szkoleniowy:
Bogusaw Kozowski - trener
Janusz Mica - trener wsppracujcy
Alicja Koperska - trener wsppracujcy
Marta szymaska - fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się