Aktualności

Program turnieju - kliknij tutaj aby zobaczy

 

Skad kadry narodowej K-16

 

Lp.

Imi i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Mazana Agata

28.05.2001r

LKS Gsawa

2.

Rudkiewicz Julia

10.02.2002r

UKS Orient II ozina

3.

Wypart Karolina

01.09.2002r

UKS Orient II ozina

4.

Dziubek Weronika

17.12.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

5.

Kucharska Aleksandra

24.02.2001r

UKS Orient II ozina

6.

Mazur Desika

21.09.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

7.

Skoczek Lena

08.07.2001

THC Hanau

8.

Dymiska Aleksandra

29.05.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

9.

Balcerzak Julia

24.04.2001r

LKS Gsawa

10.

Plewa Magorzata

11.07.2002r

LKS Rogowo

11.

Zieliska Dominika

07.06.2001r

LKS Gsawa

12.

Kozera Magdalena

23.09.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

13.

Lisowska Karolina

20.08.2001r

AZS Politechnika Poznaska

14.

Strykowska Martyna

07.07.2001r

LKS Gsawa

15.

Grzdziela Julia

11.03.2001r 

LKS Gsawa

16.

Konieczna Julia

02.06.2002r

LKS Rogowo

17.

Zimmerman Viktoria

21.11.2002

Russelsheimer RK

18.

Janowska Kinga

05.11.2001r

LKS Gsawa

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sztab szkoleniowy:

Bogusaw Kozowski - trener
Janusz Mica - trener wsppracujcy
Marta Szymaska - fizjoterapeutka

 

 

Skad kadry narodowej M-16

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1.

Zabocki Dawid

04.10.2001

LKS Gsawa

2.

akowski Dawid

12.06.2002

AZS Politechnika Poznaska

3.

Jarzyski Gracjan

1.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno

4.

Bembenek  Eryk

24.11.2001

LKS Rogowo

5.

Zaworski Bartosz

4.07.2001

KS Warta Pozna

6.

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

AZS AWF Pozna

7.

uszczyski Oskar

12.03.2001

KS Stella Gniezno

8.

Szreder Miosz

19.07.2001

UKS Baagany ubianka

9.

Mroziski Jakub

14.09.2001

UKS Jedynka nin

10.

Nitka Korneliusz

06.12.2001

UKS Jedynka nin

11.

Gebler Jakub

5.01.2001

UKS Jedynka nin

12.

Przyby Mikoaj

24.04.2001

UKS Jedynka nin

13.

Przyby Sebastian

24.04.2001

UKS Jedynka nin

14.

Meler Maksymilian

02.01.2001

KS Stella Gniezno

15.

Marczyski Mikoaj

11.02.2001

UKS Jedynka nin

16.

Szczsny Marcin

03.07.2001

UKH Iuventa roda Wlkp

17.

Hyla Szymon

29.08.2002

LKS Rogowo

18.

Winiewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka nin


Sztab szkoleniowy:
Mateusz Grochal - trener
ukasz Wojcieszak - trener wsppracujcy
Micha Pietrzak - fizjoterapeuta

 

Newsletter — zapisz się