Aktualności

Konsultacja szkoleniowa, badania lekarskie kadr narodowych M-16, K-16, 12-13.04.17r Poznań

Skład kadry narodowej K-16

 

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Mazana Agata

28.05.2001r

LKS Gąsawa

2.

Rudkiewicz Julia

10.02.2002r

UKS Orient II Łozina

3.

Wypart Karolina

01.09.2002r

UKS Orient II Łozina

4.

Dziubek Weronika

17.12.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

5.

Kucharska Aleksandra

24.02.2001r

UKS Orient II Łozina

6.

Mazur Dżesika

21.09.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

7.

Dzidowska Zuzanna

27.09.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

8.

Dymińska Aleksandra

29.05.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

9.

Balcerzak Julia

24.04.2001r

LKS Gąsawa

10.

Plewa Małgorzata

11.07.2002r

LKS Rogowo

11.

Zielińska Dominika

07.06.2001r

LKS Gąsawa

12.

Kozera Magdalena

23.09.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

13.

Lisowska Karolina

20.08.2001r

AZS Politechnika Poznańska

14.

Strykowska Martyna

07.07.2001r

LKS Gąsawa

15.

Grządziela Julia

11.03.2001r 

LKS Gąsawa

16.

Konieczna Julia

02.06.2002r

LKS Rogowo

17.

Ratajczak Zuzanna

15.07.2001r 

LKS Gąsawa

18.

Janowska Kinga

05.11.2001r

LKS Gąsawa

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sztab szkoleniowy:
Bogusław Kozłowski - trener
Janusz Micał - trener współpracujący
Marta Szymańska - fizjoterapeutka

 

 

Skład kadry narodowej M-16

L.P.

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

1.

Zabłocki Dawid

04.10.2001

LKS Gąsawa

2.

Żakowski Dawid

12.06.2002

AZS Politechnika Poznańska

3.

Jarzyński Gracjan

1.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno

4.

Bembenek  Eryk

24.11.2001

LKS Rogowo

5.

Zaworski Bartosz

4.07.2001

KS Warta Poznań

6.

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

AZS AWF Poznań

7.

Łuszczyński Oskar

12.03.2001

KS Stella Gniezno

8.

Szreder Miłosz

19.07.2001

UKS Bałagany Łubianka

9.

Mroziński Jakub

14.09.2001

UKS Jedynka Żnin

10.

Nitka Korneliusz

06.12.2001

UKS Jedynka Żnin

11.

Gebler Jakub

5.01.2001

UKS Jedynka Żnin

12.

Przybył Mikołaj

24.04.2001

UKS Jedynka Żnin

13.

Przybył Sebastian

24.04.2001

UKS Jedynka Żnin

14.

Meler Maksymilian

02.01.2001

KS Stella Gniezno

15.

Marczyński Mikołaj

11.02.2001

UKS Jedynka Żnin

16.

Szczęsny Marcin

03.07.2001

UKH Iuventa Środa Wlkp

17.

Hyla Szymon

29.08.2002

LKS Rogowo

18.

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka Żnin


Sztab szkoleniowy:
Mateusz Grochal - trener
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Michał Pietrzak - fizjoterapeuta

 

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Mazana Agata

28.05.2001r

LKS Gąsawa

2.

Rudkiewicz Julia

10.02.2002r

UKS Orient II Łozina

3.

Wypart Karolina

01.09.2002r

UKS Orient II Łozina

4.

Dziubek Weronika

17.12.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

5.

Kucharska Aleksandra

24.02.2001r

UKS Orient II Łozina

6.

Mazur Dżesika

21.09.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

7.

Dzidowska Zuzanna

27.09.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

8.

Dymińska Aleksandra

29.05.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

9.

Balcerzak Julia

24.04.2001r

LKS Gąsawa

10.

Plewa Małgorzata

11.07.2002r

LKS Rogowo

11.

Zielińska Dominika

07.06.2001r

LKS Gąsawa

12.

Kozera Magdalena

23.09.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

13.

Lisowska Karolina

20.08.2001r

AZS Politechnika Poznańska

14.

Strykowska Martyna

07.07.2001r

LKS Gąsawa

15.

Grządziela Julia

11.03.2001r 

LKS Gąsawa

16.

Konieczna Julia

02.06.2002r

LKS Rogowo

17.

Ratajczak Zuzanna

15.07.2001r 

LKS Gąsawa

18.

Janowska Kinga

05.11.2001r

LKS Gąsawa

Newsletter — zapisz się