Aktualności

Weekend 08-09.04.2017r. z hokejem na trawie

POZNA

Boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/30

08.04.2017r.(sobota)

14.00 MP juniorw KS Warta Pozna ? UKHT semka Tarnowskie Gry 8-0 (2-0)

09.04.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorw KS Warta Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 4-2 (2-1)
Warta: T.Wachowiak  (7), M.Wachowiak (29r),M.Lange (50), M.Grochal (69)
Polonia: M.Wichacz (32r), M.Kubiak (40k)

14.00 MP seniorek ZSMS Pozna ? KS Hokej-Start-Brzeziny 0-2 (0-1)
E.Kowalska (21), P.Okaj (43r)


Boisko Politechniki Poznaskiej, ul. Przysta 1

09.04.2017r.(niedziela)

09.00 MP seniorek AZS Politechnika Poznaska ? LKS Rogowo 4-0 (2-0)
A.Bryl -2, M.Zagajska , P.Stefaska

12.00 I liga seniorw AZS Politechnika Poznaska ? LKS Gsawa 1-2 (0-0)
AZS PP: R.Gruszczyski  (43)
Gsawa : M.Wrzesiski  (49), M.Substytuk (59)

 

Boisko WKS Grunwald Pozna, ul. Promienista 27

09.04.2017r.(niedziela)

14.00 I liga seniorw WZS WKS Grunwald Pozna ? KS Pomorzanin Toru 9-1 (4-1)
Grunwald : P.Bratkowski  (9r), M.Kasprzyk (19r), A.Mikua 3 (25,62,68), K.Majchrzak 2 (32,63),
                 T.Marcinkowski 2 (43,48)
Pomorzanin: V.Stretovych  (28r)

 

RODA WIELKOPOLSKA

Centrum Rekreacji Stadion redzki, ul. Sportowa 12

08.04.2017r.(sobota)
15.00 MP juniorw UKH Iuventa ? KS AZS AWF Pozna 1-4 (0-2)

09.04.2017r.(niedziela)
12.00 MP juniorw UKH Iuventa ? UKS Jedynka nin


GNIEZNO

Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul Paczkowskiego 4

09.04.2017r.(niedziela)

12.00 I liga seniorw UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 2-2 (1-1)k.z.1-4
Start: M.Grotowski 2 (11,40),
AZS AWF : P.Pawlak (25),M.Gumny (51)

14.00 I liga seniorw KS Stella Gniezno ? LKS Rogowo 2-4 (1-0)
Stella: M.Lewartowski  (22r), A.Bayrakhtar  (70)
Rogowo : F.Bratkowski  (36r), J.Koperski (60r), M.Pluta2 (61,63)


GSAWA

Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

08.04.2017r.(sobota)

10.00 MP juniorw UKS Jedynka nin ? UKH Start 1954 Gniezno 1-5 (0-3)
12.00 MP juniorek LKS Rogowo ? HKS Siemianowiczanka 10-0 (4-0)
14.00 MP juniorw LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru 14-0 (6-0)
16.00 MP juniorw LKS Rogowo ? HKS Siemianowiczanka 4-4 (2-1)k.z.2-3

 

TORU

Boisko MOSiR, ul. Szosa Chemiska 75

08.04.2017r.(sobota)
11.00 MP juniorek UKS Baagany ubianka ? AZS Politechnika Poznaska 1-7 (0-3)

TARNOWSKIE GRY

Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

08.04.2017r.(sobota)

14.00 MP juniorek KKS Kolejarz Gliwice ? PKS Sta Rypin 16-0 (7-0)

 

WROCAW

Stadion MCS Oawka ul. Na Niskich kach 8

09.04.2017r.(niedziela)

09.00 MP juniorek KKS Polonia Wrocaw ? PKS Sta Rypin 1-2 (0-2)

Newsletter — zapisz się