Aktualności

Weekend 08-09.04.2017r. z hokejem na trawie

POZNAŃ

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/30

08.04.2017r.(sobota)

14.00 MP juniorów KS Warta Poznań – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 8-0 (2-0)

09.04.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów KS Warta Poznań – KS Polonia Środa Wlkp. 4-2 (2-1)
Warta: T.Wachowiak  (7), M.Wachowiak (29r),M.Lange (50), M.Grochal (69)
Polonia: M.Wichłacz (32r), M.Kubiak (40k)

14.00 MP seniorek ZSMS Poznań – KS Hokej-Start-Brzeziny 0-2 (0-1)
E.Kowalska (21), P.Okaj (43r)


Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

09.04.2017r.(niedziela)

09.00 MP seniorek AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo 4-0 (2-0)
A.Bryl -2, M.Zagajska , P.Stefańska

12.00 I liga seniorów AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 1-2 (0-0)
AZS PP: R.Gruszczyński  (43)
Gąsawa : M.Wrzesiński  (49), M.Substytuk (59)

 

Boisko WKS Grunwald Poznań, ul. Promienista 27

09.04.2017r.(niedziela)

14.00 I liga seniorów WZS WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 9-1 (4-1)
Grunwald : P.Bratkowski  (9r), M.Kasprzyk (19r), A.Mikuła 3 (25,62,68), K.Majchrzak 2 (32,63),
                 T.Marcinkowski 2 (43,48)
Pomorzanin: V.Stretovych  (28r)

 

ŚRODA WIELKOPOLSKA

Centrum Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

08.04.2017r.(sobota)
15.00 MP juniorów UKH Iuventa – KS AZS AWF Poznań 1-4 (0-2)

09.04.2017r.(niedziela)
12.00 MP juniorów UKH Iuventa – UKS Jedynka Żnin


GNIEZNO

Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul Paczkowskiego 4

09.04.2017r.(niedziela)

12.00 I liga seniorów UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 2-2 (1-1)k.z.1-4
Start: M.Grotowski 2 (11,40),
AZS AWF : P.Pawlak (25),M.Gumny (51)

14.00 I liga seniorów KS Stella Gniezno – LKS Rogowo 2-4 (1-0)
Stella: M.Lewartowski  (22r), A.Bayrakhtar  (70)
Rogowo : F.Bratkowski  (36r), J.Koperski (60r), M.Pluta2 (61,63)


GĄSAWA

Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

08.04.2017r.(sobota)

10.00 MP juniorów UKS Jedynka Żnin – UKH Start 1954 Gniezno 1-5 (0-3)
12.00 MP juniorek LKS Rogowo – HKS Siemianowiczanka 10-0 (4-0)
14.00 MP juniorów LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 14-0 (6-0)
16.00 MP juniorów LKS Rogowo – HKS Siemianowiczanka 4-4 (2-1)k.z.2-3

 

TORUŃ

Boisko MOSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

08.04.2017r.(sobota)
11.00 MP juniorek UKS Bałagany Łubianka – AZS Politechnika Poznańska 1-7 (0-3)

TARNOWSKIE GÓRY

Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

08.04.2017r.(sobota)

14.00 MP juniorek KKS Kolejarz Gliwice – PKS Staś Rypin 16-0 (7-0)

 

WROCŁAW

Stadion MCS Oławka ul. Na Niskich Łąkach 8

09.04.2017r.(niedziela)

09.00 MP juniorek KKS Polonia Wrocław – PKS Staś Rypin 1-2 (0-2)

Newsletter — zapisz się