Aktualności

Weekend 18-19.02.2017 z hokejem na trawie

 

HMP Juniorw

I turniej ? 18.02.2017r.(sobota)
organizatorzy: LKS Rogowo ? KS Pomorzanin Toru
miejsce: Rogowo, hala sportowa ZSP ul. Szkolna 7

10.00 nr 01 LKS Gsawa ? UKS Jedynka nin 6-0(3-0)
K.Sudo 3(3r,6r,36), R.Wisniewski (10), A.Wrzesiski (26), J.Wrzesiski (33)

11.10 nr 02 LKS Rogowo ? KS Pomorzanin Toru 8-1(3-1)
Rogowo: D.Karulak 2(14,30), M.Koperski 3(16,27,39), P.Bernard 3(18r,38,40)
Pomorzanin: W.Rutkowski (7)

12.20 nr 03 KS Warta Pozna ? UKH Iuventa 12-3(6-2)
Warta: M.Lange 5(3,10,13,25,33r), D.Skotarczak 3(4,6,34), T.Lisowski 2(18,25r),
           M.Borowski (27), J.Lebioda (39)
Iuventa: M.Nowicki 2(9r,10), M.Kubiak (29)


13.30 nr 04 HKS Siemianowiczanka ? UKS Jedynka nin 2-2(1-1)
HKS: W.Cholewa 2(5r,37)
Jedynka: M.Marczyski (10, M.Nowakowski (26)

14.40 nr 05 LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru 10-3(6-1)
Gsawa: A.Wrzesiski (2), R.Winiewski 3(4,25,33), K.Sudo 4(7r,17,19r,37r),
             Gaczkowski 2(11r,30)
Pomorzanin: W.Rutkowski (10), B.Drkowski 2(33r,38r)

15.50 nr 06 KS Warta Pozna ? LKS Rogowo 4-5(3-3)
Warta: M.Lange 2(7,17),M.Borowski (20), Zaborski (34r)
Rogowo: D.Karulak (5), M.Koperski 2(6,39), E.Bembenek (16), M.Gowacki (38)

17.00 nr 07 HKS Siemianowiczanka ? UKH Iuventa 7-4(4-2)
HKS: W.Cholewa 3(14,15,39r), K.Graca 2(18,31), M.Michalski (20), D.Jasklski (36)
Iuventa: M.Kubiak 2(7,21), M.Nowicki (13r), A.Lepczyski (35)


HMP Juniorek

I turniej ? 19.02.2017r.(niedziela)
organizatorzy: LKS Rogowo ? LKS Gsawa
miejsce: Gsawa, hala sportowa ZSP ul. Leszka Biaego

10.00 nr 01 HKS Siemianowiczanka ? UKS Baagany ubianka 4-2(3-0)
HKS: P.Reder 2(9,12r), W.Brzeziska 2(14,27)
Baagany: K.ywocka (29), P.Poapiska (40r)

11.10 nr 02 LKS Gsawa ? LKS Rogowo 6-2(4-1)
Gsawa: J.Balcerzak 2(14,24k), A.Mazana (15), M.Strykowska 3(16,17,27)
Rogowo: M.Plewa (9), Z.Gwiazda (36)

12.20 nr 03 HKS Siemianowiczanka ? AZS Politechnika Poznaska 2-8(0-5)
HKS: P.Reder 2(34k.36r)
AZS PP: R.Michaowicz 2(6,39), N.Filipiak (10), S.Skoraszewska 5(12r,12,17r,32r,38)

13.30 nr 04 UKS Baagany ubianka ? LKS Rogowo 1-5(0-3)
Baagany: K.ywocka (38)
Rogowo: A.Plewa (7k), W.Kozowska (9), P.Nowicka (18), Z.Gwiazda (36), W.Soarniak (39)

14.40 nr 05 HKS Siemianowiczanka ? LKS Gsawa 0-5(0-3)
M.Strykowska 2(4,14r), A.Banasik (8), A.Mazana (26), J.Balcerzak (34)

 

 

 

Newsletter — zapisz się