Aktualności

Weekend 18-19.02.2017 z hokejem na trawie

 

HMP Juniorów

I turniej – 18.02.2017r.(sobota)
organizatorzy: LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń
miejsce: Rogowo, hala sportowa ZSP ul. Szkolna 7

10.00 nr 01 LKS Gąsawa – UKS Jedynka Żnin 6-0(3-0)
K.Sudoł 3(3r,6r,36), R.Wisniewski (10), A.Wrzesiński (26), J.Wrzesiński (33)

11.10 nr 02 LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń 8-1(3-1)
Rogowo: D.Karulak 2(14,30), M.Koperski 3(16,27,39), P.Bernard 3(18r,38,40)
Pomorzanin: W.Rutkowski (7)

12.20 nr 03 KS Warta Poznań – UKH Iuventa 12-3(6-2)
Warta: M.Lange 5(3,10,13,25,33r), D.Skotarczak 3(4,6,34), T.Lisowski 2(18,25r),
           M.Borowski (27), J.Lebioda (39)
Iuventa: M.Nowicki 2(9r,10), M.Kubiak (29)


13.30 nr 04 HKS Siemianowiczanka – UKS Jedynka Żnin 2-2(1-1)
HKS: W.Cholewa 2(5r,37)
Jedynka: M.Marczyński (10, M.Nowakowski (26)

14.40 nr 05 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 10-3(6-1)
Gąsawa: A.Wrzesiński (2), R.Wiśniewski 3(4,25,33), K.Sudoł 4(7r,17,19r,37r),
             Gaczkowski 2(11r,30)
Pomorzanin: W.Rutkowski (10), B.Drążkowski 2(33r,38r)

15.50 nr 06 KS Warta Poznań – LKS Rogowo 4-5(3-3)
Warta: M.Lange 2(7,17),M.Borowski (20), Zaborski (34r)
Rogowo: D.Karulak (5), M.Koperski 2(6,39), E.Bembenek (16), M.Głowacki (38)

17.00 nr 07 HKS Siemianowiczanka – UKH Iuventa 7-4(4-2)
HKS: W.Cholewa 3(14,15,39r), K.Graca 2(18,31), M.Michalski (20), D.Jaskólski (36)
Iuventa: M.Kubiak 2(7,21), M.Nowicki (13r), A.Lepczyński (35)


HMP Juniorek

I turniej – 19.02.2017r.(niedziela)
organizatorzy: LKS Rogowo – LKS Gąsawa
miejsce: Gąsawa, hala sportowa ZSP ul. Leszka Białego

10.00 nr 01 HKS Siemianowiczanka – UKS Bałagany Łubianka 4-2(3-0)
HKS: P.Reder 2(9,12r), W.Brzezińska 2(14,27)
Bałagany: K.Żywocka (29), P.Połapińska (40r)

11.10 nr 02 LKS Gąsawa – LKS Rogowo 6-2(4-1)
Gąsawa: J.Balcerzak 2(14,24k), A.Mazana (15), M.Strykowska 3(16,17,27)
Rogowo: M.Plewa (9), Z.Gwiazda (36)

12.20 nr 03 HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska 2-8(0-5)
HKS: P.Reder 2(34k.36r)
AZS PP: R.Michałowicz 2(6,39), N.Filipiak (10), S.Skoraszewska 5(12r,12,17r,32r,38)

13.30 nr 04 UKS Bałagany Łubianka – LKS Rogowo 1-5(0-3)
Bałagany: K.Żywocka (38)
Rogowo: A.Plewa (7k), W.Kozłowska (9), P.Nowicka (18), Z.Gwiazda (36), W.Soarniak (39)

14.40 nr 05 HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa 0-5(0-3)
M.Strykowska 2(4,14r), A.Banasik (8), A.Mazana (26), J.Balcerzak (34)

 

 

 

Newsletter — zapisz się