Rozgrywki

Grupa A - organizator WZHT


Tabela gr. A na dzie 11.06.2017r.:

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

LKS Gsawa

8

24

125-1

2.

UKS Tarpany Gsawa

8

15

21-26

3.

KS AZS AWF Pozna

8

12

10-25

4.

AZS Politechnika Poznaska

8

5

4-58

5.

KS Stella Gniezno

8

4

4-54


Do turnieju finaowego XXIII OOM awansoway druyny:
1.LKS Gsawa
2.UKS Tarpany Gsawa
3.KS AZS AWF Pozna

17.09.2016r.(sobota)
g. UKS Tarpany Gsawa - KS Stella Gniezno 2-1(1-0)
g. LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 14-0(7-0)

18.09.2016r.(niedziela)
g. KS Stella Gniezno - LKS Gsawa 0-10(0-4)

25.09.2016r.(niedziela)
g.UKS Tarpany Gsawa - LKS Gsawa 0-9(0-6)

01.10.2016r.(sobota)
g.10.00LKS Gsawa - AZS Politechnika Poznaska 15-0(12-0)

09.10.2016r.(niedziela)
g. KS AZS AWF Pozna - UKS Tarpany Gsawa 0-0k.z.4-3
g.11.00AZS Politechnika Poznaska - KS Stella Gniezno 0-0k.z.3-2

14.10.2016r.(pitek)
g. KS AZS AWF Pozna - AZS Politechnika Poznaska przeoony na r.wiosenn

16.10.2016r.(niedziela)
g.10.00AZS Politechnika Poznaska - UKS Tarpany Gsawa 0-4(0-1)

22.10.2016r.(sobota)
g. KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Pozna 1-0 (1-0)

II runda

21.04.2017r.(piatek)
nr 11 KS Stella Gniezno - UKS Tarpany Gsawa 1-5(0-1)

22.04.2017r.(sobota)
nr 12 KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa 1-8(1-3)

06.05.2017r.(sobota)
nr 13 AZS Politechnika Poznaska - LKS Gsawa 0-28(0-14)

10.05.2017r.(roda)
nr 05(zal.) KS AZS AWF Pozna - AZS Politechnika Poznaska 1-0(0-0)

13.05.2017r.(sobota)
nr 14 UKS Tarpany Gsawa - KS AZS AWF Pozna 2-2(1-2)k.z.6-5

21.05.2017r.(niedziela)
nr 15 KS Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 1-3(0-2)

27.05.2017r.(sobota)
nr 16 AZS Politechnika Poznaska - KS AZS AWF Pozna 0-1(0-1)
nr 17 LKS Gsawa - UKS Tarpany Gsawa 12-0(7-0)

10.06.2017r.(sobota)
nr 18 KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 5-0(1-0)
nr 19 UKS Tarpany Gsawa - AZS Politechnika Poznaska 8-1(2-0)

11.06.2017r.(niedziela)
nr 20 LKS Gsawa - KS Stella Gniezno 29-0(13-0)

Grupa B - organizator ZHT Katowice


Tabela gr. B po I rundzie:

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Orient II ozina

5

15

49-2

2.

KKS Kolejarz Gliwice

6

12

35-10

3.

KS MOSiR Cieszyn

5

6

11-31

4.

ULKS Dwjka Nysa

6

0

1-53



11.09.2016r.(niedziela)
g. ULKS Dwjka Nysa - UKS Orient II ozina 0-11 (0-5)
g. KKS Kolejarz Gliwice - KS MOSiR Cieszyn 7-1 (4-0)

18.09.2016r.(niedziela)
g. KS MOSiR Cieszyn - ULKS Dwjka Nysa 2-0(1-0)
g. UKS Orient II ozina - KKS Kolejarz Gliwice 4-1(2-0)

02.10.2016r.(niedziela)
g. KS MOSiR Cieszyn - UKS Orient II ozina 0-15 (0-7)
g. ULKS Dwjka Nysa - KKS Kolejarz Gliwice 0-8 (0-3)

09.10.2016r.(niedziela)
g. UKS Orient II ozina - ULKS Dwjka Nysa 14-0(7-0)
g. KS MOSiR Cieszyn - KKS Kolejarz Gliwice 0-8(0-4)

16.10.2016r.(niedziela)
g. ULKS Dwjka Nysa - KS MOSiR Cieszyn 1-8(0-5)
g. KKS Kolejarz Gliwice - UKS Orient II ozina 1-5 (0-3)

23.10.2016r.(niedziela)
g. UKS Orient II ozina - KS MOSiR Cieszyn przeoony na r.wiosenn
g. KKS Kolejarz Gliwice - ULKS Dwjka Nysa 10-0(4-0)

II runda

Druyna KS MOSiR Cieszyn wycofaa si z rozgrywek

02.04.2017r.(sobota)
g. UKS Orient II ozina - ULKS Dwjka Nysa 15-0(0-9)

22.04.2017r.(sobota)
g. UKS Orient II ozina - KKS Kolejarz Gliwice

06.05.2017r.(sobota)
g. ULKS Dwjka Nysa - KKS Kolejarz Gliwice 0-8(0-3)

13.05.2017r.(sobota)
g. ULKS Dwjka Nysa - UKS Orient II ozina 0-8(0-4)

27.05.2017r.(sobota)
g. KKS Kolejarz Gliwice - UKS Orient II ozina 0-4(0-1)

10 czerwca 2017r (sobota)
g. KKS Kolejarz Gliwice - ULKS Dwjka Nysa

Newsletter — zapisz się