Rozgrywki

 

 

GRUPA A


Tabela rozgrywek

Poz.

Klub

Gier

Pkt

Bramki

1.

AZS Politechnika Poznaska

 4

12 

31-3 

2.

KS Stella Gniezno

 4

  3 

  4-17 

3.

KS AZS AWF Pozna

 4

  3 

  2-17 

 

 

 

 

 

 

Terminarz i wyniki spotka

Nr

Godzina

Zesp

Wynik

 

 

 

 

 

 

20.09.2015 (niedziela)

 

1

 

KS AZS AWF Pozna - AZS Politechnika Poznaska

0-7(0-3) 

 

 

 

 

 

 

26.09.2015 (sobota)

 

2

 g.17.00

KS Stella Gniezno ? KS AZS AWF Pozna

1-0 (0-0) 

 

 

 

 

 

 

04.10.2015 (niedziela)

 

3

 

AZS Politechnika Poznaska ? KS Stella Gniezno

8-0 (4-0) 

 

 

 

 

 

 

10.10.2015 (sobota)

 

4

 

AZS Politechnika Poznaska ? KS AZS AWF Pozna

 9-0(4-0)

 

 

 

 

 

 

17.10.2015 (sobota)

 

5

 g.10.00

KS AZS AWF Pozna ? KS Stella Gniezno

2-0(1-0) 

 

 

 

 

 

 

24.10.2015 (sobota)

 

6

 

KS Stella Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska

3-7(2-5) 

 

 

 

 

GRUPA B

 

Tabela rozgrywek

Poz.

Klub

Gier

Pkt

Bramki

1.

LKS Gsawa

 

 

 

2.

KS Pomorzanin Toru

 

 

 

3.

PKS Sta Rypin

 

 

 

 

Terminarz i wyniki spotka

Nr

Godzina

Zespoy

Wynik

 

 

 

 

 

 

04.10.2015 (niedziela)

 

1.

11:00

LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru

 4-0 (2-0)

 

 

 

 

 

 

06.10.2015 (wtorek)

 

2.

16:00

KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa

0-2 (0-2) 

 

 

 

 

 

 

08.10.2015 (czwartek)

 

3.

17:00

KS Pomorzanin Toru - PKS Sta Rypin

 8-0(3-0)

 

 

 

 

 

 

10.10.2015 (sobota)

 

4.

14:00

LKS Gsawa - PKS Sta Rypin

 12-0(6-0)

 

 

 

 

 

 

Termin do uzgodnienia przez gospodarza

 

5.

 

PKS Sta Rypin - KS Pomorzanin Toru

 

 

 

 

 

 

 

Termin do uzgodnienia przez gospodarza

 

6.

 

PKS Sta Rypin - LKS Gsawa

 

 

 

 

 

GRUPA C

 

Tabela rozgrywek

Poz.

Klub

Gier

Pkt.

Bramki

1.

KKS Kolejarz Gliwice

 

 

 

2.

UKS Orient II ozina

 

 

 

3.

KS MOSiR Cieszyn

 

 

 

 

 

Terminarz i wyniki spotka

Nr

Godzina

Zespoy

Wynik

 

 

 

 

 

 

19.09.2015 (sobota)

 

01/j.m./K

 

KKS Kolejarz Gliwice - KS MOSiR Cieszyn

8-0(4-0) 

 

 

 

 

 

 

26.09.2015 (sobota)

 

02/j.m./K

 

UKS Orient II ozina - KKS Kolejarz Gliwice

1-2(1-1)

 

 

 

 

 

 

03.10.2015 (sobota)

 

03/j.m./K

 

KS MOSiR Cieszyn - UKS Orient II ozina

 

 

 

 

 

 

 

10.10.2015 (sobota)

 

04/j.m./K

 

KS MOSiR Cieszyn - KKS Kolejarz Gliwice

0-11 (0-5) 

 

 

 

 

 

 

17.10.2015 (sobota)

 

05/j.m./K

 

KKS Kolejarz Gliwice - UKS Orient II ozina

7-0(2-0) 

 

 

 

 

 

 

24.10.2015 (sobota) 

 

06/j.m./K

 

UKS Orient II ozina - KS MOSiR Cieszyn

 

 

Runda II 

2 kwiecie 2016r. (sobota)
spotkanie nr 7/j.m./K Kolejarz - Orient

9 kwiecie 2016r. (sobota)
Spotkanie nr 8/j.m/K MOSiR - Kolejarz

16 kwecie 2016r. (sobota)
spotkanie nr 9/j.m./K Orient - MOSiR

7 maj 2016r. (sobota)
Spotkanie nr 10/j.m/K Orient - Kolejarz

14 maj 2016r. (sobota)
Spotkanie nr 11/j.m/K Kolejarz - MOSiR

21 maj 2016r. (sobota)
Spotkanie nr 12/j.m/K MOSiR - Orient

 

 XXII OOM w sportach letnich "Dolny lsk 2016" -  Toru 26.06.-30.06.2016r.

26.06.2016r.(niedziela)
nr 1/FK UKS Orient II ozina -AZS Politechnika Poznaska 1-2(1-2)
nr 2/FK KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa  1-11(0-7)

27.06.2016r.(poniedziaek)
nr 3/FK KS Pomorzanin Toru - KKS Kolejarz Gliwice 0-6(0-2)
nr 4/FK LKS Gsawa - AZS Politechnika Poznaska 3-0(2-0)

28.06.2016r.(wtorek)
nr 5/FK KKS Kolejarz Gliwice - AZS Politechnika Poznaska 0-2(0-1)
nr 6/FK UKS Orient II ozina - LKS Gsawa 0-3(0-1)

29.06.2016r.(roda)
nr 7/FK UKS Orient II ozina - KKS Kolejarz Gliwice 1-4(0-2)
nr 8/FK AZS Politechnika Poznaska - KS Pomorzanin Toru 0-1(0-1)

30.06.2016r.(czwartek)
nr 9/FK KKS Kolejarz Gliwice - LKS Gasawa 0-0
nr 10/FK KS Pomorzanin Toru - UKS Orient II ozina 0-1(0-0)

Klasyfikacja kocowa XXII OOM(MP juniorek modszych sez.2015/2016):
LKS Gsawa - Mistrz
KKS Kolejarz Gliwice - Wicemistrz
AZS Politechnika
 Poznaska - IIImiejsce
4.UKS Orient II ozina
5.KS Pomorzanin Toru

 

Newsletter — zapisz się