Tabela kocowa po eliminacjach:

Grupa A

Poz. Klub Gier Punkty Bramki
 1.  AZS Politechnika Poznaska   12   36  167-3
 2.  UKS ZS Pobiedziska Letnisko   12   24  44-65 
 3.  KS Stella Gniezno   12   10  10-83 
 4.  KS AZS AWF Pozna   12    2    5-75

 Do turnieju finaowego awansowaa druyna AZS Politechnika Poznaska
Prawo do gry w turnieju baraowym uzyskaa druyna UKS ZS Pobiedziska Letnisko

 

Terminarz meczw:

21.09.2014r.(niedziela)
g.        AZS Politechnika Poznaska - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 24-0(13-0)
g.        KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Pozna 2-0(1-0)

 

25.09.2014r.(czwartek)
g. 16.00 KS AZS AWF Pozna - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 0-8(0-5)

 

28.09.2014r.(niedziela)
g. 14.00 KS Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 0-14(0-6)

 

 03.10.2014r.(pitek)
g. 17.00   KS Stella Gniezno - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 1-4(0-2)

 

05.10.2014r.(niedziela)
g.            KS AZS AWF Pozna - AZS Politechnika Poznaska 0-15(0-6)
    10.00   UKS ZS Pobiedziska Letnisko - KS Stella Gniezno 5-1(3-1)
          

12.10.2014r.(niedziela)
g.       KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 1-1(1-1)k.z. 1-3

 

13.10.2014r.(poniedziaek)
g.16.00  UKS ZS Pobiedziska Letnisko - AZS Politechnika Poznaska 1-18(1-9)

 

17.10.2014r. (pitek)
g.16.00  AZS Politechnika Poznaska - KS AZS AWF Pozna 9-0(5-0)

 

19.10.2014r.(niedziela)
g. 09.00  AZS Politechnika Poznaska - KS Stella Gniezno 7-0(5-0)
              UKS ZS Pobiedziska Letnisko - KS AZS AWF Pozna 6-0(2-0)

 

runda wiosenna

 

12.04.2015r.(niedziela)
g. 12.00    AZS Politechnika Poznaska - KS Stella Gniezno 16-0(10-0)

19.04.2015r.(niedziela)
g. 10.00   KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Pozna 3-2(2-1)

 

20.04.2015r.(poniedziaek)
g. 17.30   AZS Politechnika Poznaska - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 10-0(7-0)

24.04.2015r.(pitek)
g.          UKS ZS Pobiedziska Letnisko - KS AZS AWF Pozna 4-0(1-0)

 

26.04.2015r.(sobota)
g.          UKS ZS Pobiedziska Letnisko - KS Stella Gniezno 7-0(3-0)

 

27.04.2015r.(poniedziaek)
g.17.30 KS AZS AWF Pozna -AZS Politechnika Poznaska 0-14(0-7)

 

17.05.2015r.(niedziela)
g.         KS Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 0-21(0-8)

 

22.05.2015r.(pitek)
g.         KS AZS AWF Pozna - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 0-3(0-1)

 

24.05.2015r.(niedziela)
g.         UKS ZS Pobiedziska Letnisko - AZS Politechnika Poznaska 1-10(1-5)
g.         KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 1-1(0-0) k.z. 1-2

 

30.05.2015r.(sobota)
g.        AZS Politechnika Poznaska - KS AZS AWF Pozna 9-1(0-4)
g.        KS Stella Gniezno - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 1-5(0-1)

 Tabela kocowa po eliminacjach:  

Grupa B

Poz. Klub Gier Punkty Bramki
 1.  LKS Gsawa   6      15    15-2
 2.  LKS Rogowo   6      15    21-6
 3.  KS Pomorzanin Toru   6        3     5-18
 4.  PKS Sta Rypin   6        3     4-24

Do turnieju finaowego awansowaa druyna LKS Gsawa.

Prawo udziauw turnieju baraowym uzyskaa druyna LKS Rogowo.

 

terminarz spotka

 

27.09.2014r.(sobota)
g.16.00  PKS Sta Rypin - LKS Gsawa 0-4(0-2)

 

02.10.2014r.(czwartek)
g. 16.30  KS Pomorzanin Toru - PKS Sta Rypin 0-3(0-0)

 

07.10.2014r.(wtorek)
g.17.45   KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa 0-1(0-1)

 

11.10.2014r.(sobota)
g.12.00   LKS Rogowo - PKS Sta Rypin 3-0(1-0)

 

14.10.2014r.(wtorek)
g.16.30    LKS Gsawa - LKS Rogowo 3-0(1-0)

 

18.10.2014r.(sobota)
g. 12.00   LKS Rogowo-  KS Pomorzanin Toru 3-1(1-0)

 

runda wiosenna

 

16.04.2015r.(czwartek)
g.17.30     LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 5-0(3-0)

25.04.2015r.(sobota)
g.11.00    KS Pomorzanin Toru - LKS Rogowo 1-5(0-3)

 

07.05.2015r.(czwartek)
g.17.00    LKS Gsawa - PKS Sta Rypin 6-0(3-0)

 

14.05.2015r.(czwartek)
g. 16.30   PKS Sta Rypin - KS Pomorzanin Toru 1-3(0-1)

 

16.05.2015r.(sobota)
g. 12.00   LKS Rogowo - LKS Gsawa 2-1(1-1)

 

21.05.2015r.(czwartek)
g. 17.00   PKS Sta Rypin - LKS Rogowo 0-8(0-4)

 

Grupa C

tabela kocowa po eliminacjach:

Poz. Klub Gier Punkty Bramki
 1.  KKS Kolejarz Gliwice   6    18  39-3
 2.  UKS Orient II ozina   6      9    8-14
 3.  UKS Mustangi Michakowickie   6      7    7-14
 4.  MKS Polar Wrocaw-Zawidawie   6      2    5-28

 

Do turnieju finaowego XXI OOM awansowaa druyna KKS Kolejarz Gliwice.

Druyna UKS Orient II ozina uzyskaa prawo gry w turnieju baraowym. ktry rozegrany zostanie w Brzezinach, w dniach 11-13.06.2015r.

Terminarz meczw:

 

27.09.2014r. (sobota)
g.         UKS Mustangi Michakowickie  - KKS Kolejarz Gliwice 0-5(0-2)
            MKS Polar Wrocaw=Zawidawie - UKS Orient II ozina 1-2(1-1)

 

04.10.2014r.(sobota)
g.         UKS Orient II ozina - UKS Mustangi Michakowickie 3-0(0-0)
            KKS Kolejarz Gliwice - MKS Polar Wrocaw-Zawidawie 11-1(4-0)

 

11.10.2014r.(sobota)
g.        UKS Mustangi Michakowickie - MKS Polar Wrocaw-Zawidawie 2-1(2-1)
           UKS Orient II ozina - KKS Kolejarz Gliwice 0-4(0-2)

 

runda wiosenna

 

09.05.2015r.(sobota)
UKS Mustangi Michakowickie - KKS Kolejarz Gliwice   1-3(0-1)
UKS Orient II ozina - MKS Polar Wrocaw-Zawidawie  2-0(0-0)

 

16.05.2015r.(sobota)
UKS Mustangi Michakowickie - UKS Orient II ozina 2-0(0-0)
MKS Polar Wrocaw-Zawidawie - KKS Kolejarz Gliwice 0-9(0-3)


23.05.2015r.(sobota)
MKS Polar Wroclaw-Zawidawie - UKS Mustangi Michakowickie 2-2(2-0)k.z.1-0
KKS Kolejarz Gliwice - UKS Orient II ozina 7-1(2-0)

 

Turniej baraowy

Brzeziny

11.06.2015r.(czwartek)
g.17.00 UKS Orient II ozina - UKS ZS Pobiedziska Letnisko 3-1(1-0)

12.06.2015r.(pitek)
g.14.00  LKS Rogowo - UKS Orient II ozina 3-1 (1-1)

 

Gniezno

13.06.2015r.(sobota)
g.09.00 UKS ZS Pobiedziska Letnisko - LKS Rogowo 0-6 (0-3)

 

 tabela kocowa:
1.LKS Rogowo                      gier 2    pkt 6    bramki 9-1
2.UKS Orient II ozina                 2          3              4-4
3.UKS ZS Pobiedziska Letnisko     2          0              1-9

do turnieju finaowego awansoway:
1.LKS Rogowo
2.UKS Orient II ozina


Newsletter — zapisz się