Młodzieżowa Reprezentacja Polski mężczyzn

Młodzieżowa reprezentacja Polski w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, 18-20.01.2013 r., Wiedeń

Młodzieżowa (do lat 21) reprezentacja Polski, prowadzona przez trenera Jakuba Stranza, wzięła udział w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które zostały rozegrane w dniach 18-20 stycznia 2013 roku w austriackim Wiedniu.

Terminarz spotkań Polaków:

Piątek, 18 stycznia 2013 r.

godz. 14.00 Polska - Ukraina  6:0 (1:0)

Polska: Marcin Lewartowski 2, Łukasz Kurowski 2, Adrian Krokosz i Damian Szymański.

godz. 18.40 Polska - Austria  2:2 (1:1)

Polska: Michał Kasprzyk i Mateusz Hulbój.

Sobota, 19 stycznia 2013 r.

godz. 12.30 Polska - Czechy  5:0 (2:0)

Polska: Arkadiusz Rutkowski, Kamil Wrzesiński, Mateusz Hulbój, Marcin Lewartowski i Mateusz Tomczak.

Mecze klasyfikacyjne:

Sobota, 19 stycznia 2013 r.

15.30  4A  Szwajcaria - 4B  Czechy 6:3 (2:1)

16.40 3A Szwecja - 3B  Ukraina 3:3 (1:2)

17.50  Półfinał 1  2A Białoruś - 1B Polska 2:5 (0:2)

Polska: Michał Kasprzyk 4, Adrian Krokosz

19.15 Półfinał 2  1A Rosja - 2B  Austria 1:1 (1:1) 1:2 po złotej bramce

Niedziela, 20 stycznia 2013 r.

10.00  4A Szwajcaria - 3B Ukraina 4:2 (1:0)

11.10 3A Szwecja - 4B Czechy 6:4 (3:2)

13.00  Mecz o 3. miejsce  Białoruś - Rosja 1:4 (1:2)

14.30 Finał  Polska - Austria 3:4 (1:0)

Polska: Adrian Krokosz 3


Klasyfikacja końcowa:

1. Austria

2. Polska

3. Rosja

4. Białoruś

5. Szwecja

6. Szwajcaria

7. Ukraina - spadek do Grupy B.

8. Czechy - spadek do Grupy B.

Skład polskiej reprezentacji

Imię i nazwisko Data ur. Przynależność klubowa
1. Rafał Banaszak 13.03.1992 r. AZS AWF Poznań
2. Maciej Pacanowski 21.09.1992 r. LKS Rogowo
3. Arkadiusz Rutkowski 11.03.1994 r. KS Pomorzanin Toruń
4. Mateusz Tomczak 10.07.1992 r. KS Stella Gniezno
5. Michał Kasprzyk 22.08.1993 r. AZS AWF Poznań
6. Marcin Lewartowski 01.11.1993 r. KS Stella Gniezno
7. Adrian Krokosz 19.01.1992 r. AZS AWF Poznań
8. Maciej Wejerowski 06.03.1992 r. UKH Start 1954 Gniezno
9. Mateusz Hulbój 20.09.1993 r. AZS AWF Poznań
10. Kamil Wrzesiński 08.06.1994 r. LKS Gąsawa
11. Łukasz Kurowski 04.05.1992 r. AZS AWF Poznań
12. Damian Szymański 16.06.1992 r. UKH Start 1954 Gniezno

Sztab szkoleniowy:

Jakub Stranz - trener

Robert Grzeszczak - trener współpracujący

Łukasz Stołowski - fizjoterapeuta

Łukasz Zwierzchowski - sędzia

 

Newsletter — zapisz się