Program Mistrzostw Europy Juniorw (II)

Poniedziaek, 11 lipca 2011 r.

10.00 A  Polska - Szwajcaria  2:2 (0:0)

Polska: Karol Kwiatkowski (k), Mateusz Kuczkowski

12.00 A  Walia - Czechy  4:3 (2:2)

17.00 B  Austria - Ukraina  5:2 (3:2)

19.00 B  Szkocja - Wochy  3:0 (1:0)

Wtorek, 12 lipca 2011 r.

10.00 B  Szwajcaria - Czechy  6:1 (1:1)

12.00 B  Walia - Polska  2:2 (0:1)

Polska: Mateusz Kuczkowski, Patryk Karamuz

17.00 A  Austra - Szkocja  4:1 (2:0)

19.00 A  Wochy - Ukraine  2:2 (2:0)

roda, 13 lipca 2011 r.

10.00 B  Polska - Czechy  8:1 (2:0)

Polska: Karol Kwiatkowski 3, Mateusz Kuczkowski 2, Patryk Karamuz (kr), Micha Kasprzyk (kr), Maciej Paech.

12.00 B  Szwajcaria - Walia  1:1 (0:0)

17.00 A  Szkocja - Ukraina  5:1 (2:1)

19.00 A  Wochy - Austria  1:4 (0:2)


Klasyfikacja po fazie grupowej - grupa "polska"

Miejsce Druyna Bramki Punkty
1. Polska 12-5 5
2. Szwajcaria 9-4 5
3. Walia 7-6 5
4. Czechy 5-18 0

Czwartek, 14 lipca 2011 r.

Dzie przerwy

Pitek, 15 lipca 2011 r.

10.00 C  Czechy    v Ukraina  3:3 (1:1)

12.00 C  Walia     v Wochy  2:2 (1:2)

16.00 Pfina 1   Polska  - Szkocja  0:1 (0:0)

18.30 Pfina 2   Szwajcaria  - Austria  2:4 (2:2)

Sobota, 16 lipca

10.00 C  Czechy  v Wochy  2:3 (1:0)

12.00 C  Walia   v Ukraina  7:3 (3:2)

16.00  Mecz o 3. miejsce    Polska  -  Szwajcaria  2:2 (0:0), 3:2 po zotej bramce

Polska: Micha Kasprzyk (37, kr), Marcin Lewartowski (44, kr), Rafa Nojgebauer (70+12).

18.30  Fina                           Szkocja   -  Austria  2:1 (1:1)


Klasyfikacja kocowa:

1. Szkocja (awans do europejskiej grupy A)

2. Austria (awans do europejskiej grupy A)

3. Polska

4. Szwajcaria

5. Walia

6. Wochy

7. Ukraina (spadek do grupy C)

8. Czechy (spadek do grupy C)


Skad Reprezentacji juniorw:

Lp. Imi i nazwisko      Data ur.     Klub
1. Marcin Lewartowski 01.11.1993r. KS Stella Gniezno
2. Mateusz Hulbj 20.09.1993r. MKS Siemianowice lskie/SMS
3. Micha Kasprzyk 22.08.1993r. UKH 1954 Start Gniezno
4. Bartosz Grabarek 16.03.1994r. KS Pomorzanin Toru/SMS
5. Rafa Nojgebauer 09.01.1993r. LKS Rogowo/SMS
6. Mateusz Kuczkowski 14.03.1993r. LKS Rogowo
7. Karol Kwiatkowski 26.07.1993r. LKS Gsawa
8. Arkadiusz Rutkowski 11.03.1994r. KS Pomorzanin Toru
9. Maciej Paech 03.11.1993r. KS Warta Pozna
10. Patryk Karamuz 14.05.1993r. KS Pomorzanin Toru
11. Adrian Chalamski 01.05.1993r. WKS Grunwald Pozna
12. Daniel Stachowiak 16.04.1993r. KS Pocztowiec Pozna/SMS
13. Kamil Gryma 27.11.1993r. MKS Siemianowice lskie
14. Jakub Kaszyski 05.07.1994r. UKH Start 1954 Gniezno
15. Kamil Wrzesiski 08.06.1994r.

LKS Gsawa

16. Mateusz Popiokowski 21.04.1994r. KS Pomorzanin Toru/SMS

Sztab szkoleniowy:

Bogusaw Kozowski - trener Reprezentacji juniorw

Jakub Stranz - trener wsppracujcy

ukasz Stoowski - fizjoterapeuta

Grzegorz Rysiski - sdzia

Newsletter — zapisz się