Uczestniczce druyny:

GRUPA A:

Austria
Irlandia
Holandia
Rosja

GRUPA B:
Belgia
Czechy
Hiszpania
Polska

Trminarz spotka:

12 lipca 2010r. (poniedziaek)
godz. 10:00 A Holandia - Irlandia 3-1(1-1)
godz. 12:00 A Rosja - Austria 0-4 (0-4)
godz. 17:30 B Belgia - Polska 9-0(3-0)
godz. 19:30 B Hiszpania - Czechy 4-0 (2-0)

13 lipca 2010r. (wtorek)
godz. 10:00 A Rosja - Holandia 1-12 (1-5)
godz. 12:00 A Irlandia - Austria 1-1 (0-1)
godz. 17:30 B Polska - Czechy 4-0 (2-0)
Polska: K.Wrzesiski (8kr), F.Sobczak (25a), M.Hutek (47kr), M.Matysik (63a)
godz. 19:30 B Hiszpania - Belgia 3-3(1-2)

14 lipca 2010r. (roda)
godz. 10:00 A Holandia - Austria 4-0 (2-0)
godz. 12:00 A Irlandia - Rosja 3-3 (0-3)
godz. 17:30 B Belgia - Czechy 7-0 (4-0)
godz. 19:30 B Polska - Hiszpania 0-3 (0-1)

15 lipca 2010r. (czwartek)
Dzie wolny

16 lipca 2010r. (pitek)
godz. 10:00 C 4A Rosja - 3B Polska 5:0 (2:0)
godz. 12:00 C 3A Irlandia - 4B Czechy 3-0 (1-0)
godz. 17:30 SF1 2A Austria - 1B Belgia 0-2 (0-1)
godz. 19:30 SF2 1A Holandia - 2B Hiszpania 2-2 (0-0) z. br. 3-2


17 lipca 2010r. (Sobota)
godz. 10:00 C 4A Rosja - 4B Czechy 8-0 (2-0)
godz. 12:00 C 3A Irlandia - 3B Polska 2-2 (1-1)
godz. 17:30 Mecz o III miejsce Austria - Hiszpania 0-1 (0-1)
godz. 20:00 Fina Belgia - Holandia 0-1 (0-0)

Klasyfikacja kocowa:
1. Holandia
2. Belgia
3. Hiszpania
4. Austria
5. Rosja
6. Irlandia
7. Polska - spadek do gr. B w 2012 roku
8. Czechy - spadek do gr. B w 2012 roku

KLIKNIJ ABY ZOBACZY WYNIKI --->>>>>>

Skad kadry juniorw modszych:

L.p. Imi i Nazwisko Data ur. Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Mateusz Popiokowski
PaweWalentowicz
Mikoaj Hutek
Micha Frckowiak
Kamil Wrzesiski
Arkadiusz Rutkowski
Szymon Kosicki
Dawid Kowalski
Szymon Boyk
Mikoaj Gumny
Filip Sobczak
Micha Matysik
Cezary Jdrys
Maciej Wieczorek
Szymon Stypa
Jakub Kaszyski
Krzysztof Zaborowski
Adrian Kozan



05.11.1994
17.09.1994
22.02.1994
21.04.1994
02.05.1996
10.09.1994
06.04.1996
03.02.1994
06.12.1996
02.04.1994
09.01.1994
13.04.1994
19.08.1994
17.04.1996
23.11.1994
22.09.1994
05.05.1995
09.03.1995



KS Pomorzanin Toru
KS Pomorzanin Toru
LKS Gsawa
UKHT Start 1954 Gniezno
LKS Gsawa
KS Pomorzanin Toru
UKHT Start 1954 Gniezno
Stella Gniezno
KS Pomorzanin Toru
KS Warta Pozna
KS Pomorzanin Toru
UKS Mustangi Michakowice
UKS Mustangi Michakowice
MKS Siemianowice lskie
UKHT semka Tarn. Gry
UKHT Start 1954 Gniezno
KS Warta Pozna
AWF AZS Pozna

Kadra szkoleniowa:

1.Tomasz Kawa - Trener
2.ukasz Wojcieszak - Trener wsppracujcy
3.Pawe Niewiadomy - Fizjoterapeuta
4.Krzysztof Cholewa - Sdzia

Newsletter — zapisz się