Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych - Championship 12 - 17 lipca 2010 r. Barcelona (Hiszpania)

Uczestniczące drużyny:

GRUPA A:

Austria
Irlandia
Holandia
Rosja

GRUPA B:
Belgia
Czechy
Hiszpania
Polska

Trminarz spotkań:

12 lipca 2010r. (poniedziałek)
godz. 10:00  A  Holandia - Irlandia 3-1(1-1)
godz. 12:00  A  Rosja - Austria 0-4 (0-4)
godz. 17:30  B  Belgia - Polska 9-0(3-0)
godz. 19:30  B  Hiszpania - Czechy 4-0 (2-0)

13 lipca 2010r. (wtorek)
godz. 10:00  A  Rosja - Holandia   1-12 (1-5)
godz. 12:00  A  Irlandia - Austria   1-1 (0-1)
godz. 17:30  B  Polska - Czechy    4-0 (2-0)
Polska: K.Wrzesiński (8kr), F.Sobczak (25a), M.Hutek (47kr), M.Matysik (63a)
godz. 19:30  B  Hiszpania - Belgia 3-3(1-2)

14 lipca 2010r. (środa)
godz. 10:00  A  Holandia - Austria 4-0 (2-0)
godz. 12:00  A  Irlandia - Rosja 3-3 (0-3)
godz. 17:30  B  Belgia - Czechy 7-0 (4-0)
godz. 19:30  B  Polska - Hiszpania 0-3 (0-1)

15 lipca 2010r. (czwartek)
Dzień wolny

16 lipca 2010r. (piątek)
godz. 10:00  C  4A Rosja - 3B Polska 5:0 (2:0) 
godz. 12:00  C  3A Irlandia - 4B Czechy   3-0 (1-0)
godz. 17:30  SF1 2A Austria - 1B Belgia    0-2 (0-1)
godz. 19:30  SF2 1A Holandia - 2B Hiszpania   2-2 (0-0)   zł. br. 3-2


17 lipca 2010r. (Sobota)
godz. 10:00  C  4A Rosja - 4B Czechy        8-0 (2-0)
godz. 12:00  C  3A Irlandia - 3B Polska     2-2 (1-1)
godz. 17:30  Mecz o III miejsce   Austria - Hiszpania    0-1 (0-1)
godz. 20:00  Finał     Belgia - Holandia      0-1 (0-0)

Klasyfikacja końcowa:
1. Holandia
2. Belgia
3. Hiszpania
4. Austria
5. Rosja
6. Irlandia
7. Polska - spadek do gr. B w 2012 roku
8. Czechy - spadek do gr. B w 2012 roku

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WYNIKI --->>>>>>

 Skład kadry juniorów młodszych: 

L.p. Imię i Nazwisko Data ur. Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Mateusz Popiołkowski
PawełWalentowicz
Mikołaj Hutek
Michał Frąckowiak
Kamil Wrzesiński
Arkadiusz Rutkowski
Szymon Kosicki
Dawid Kowalski
Szymon Bożyk
Mikołaj Gumny
Filip Sobczak
Michał Matysik
Cezary Jędrys 
Maciej Wieczorek
Szymon Stypa
Jakub Kaszyński
Krzysztof Zaborowski
Adrian Kozan



05.11.1994
17.09.1994
22.02.1994
21.04.1994
02.05.1996
10.09.1994
06.04.1996
03.02.1994
06.12.1996
02.04.1994
09.01.1994
13.04.1994
19.08.1994
17.04.1996
23.11.1994
22.09.1994
05.05.1995
09.03.1995



KS Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń
LKS Gąsawa
UKHT Start 1954 Gniezno
LKS Gąsawa
KS Pomorzanin Toruń
UKHT Start 1954 Gniezno
Stella Gniezno
KS Pomorzanin Toruń
KS Warta Poznań
KS Pomorzanin Toruń
UKS Mustangi Michałkowice
UKS Mustangi Michałkowice
MKS Siemianowice Śląskie
UKHT Ósemka Tarn. Góry
UKHT Start 1954 Gniezno
KS Warta Poznań
AWF AZS Poznań

Kadra szkoleniowa:

1.Tomasz Kawa - Trener
2.Łukasz Wojcieszak - Trener współpracujący
3.Paweł Niewiadomy - Fizjoterapeuta
4.Krzysztof Cholewa - Sędzia

Newsletter — zapisz się