Uczestniczce druyny:

Biaoru
Bugaria
Chorwacja
Polska
Rumunia
Wochy

Trminarz spotka:

12 lipca 2010r. (poniedziaek)
godz. 09:00 Wochy - Rumunia 17-0 (0-7)
godz. 11:00 Bugaria - Polska 0-8 (0-3)
godz. 16:00 Biaoru - Chorwacja 10-1 (7-0)


13 lipca 2010r. (wtorek)
godz. 16:00 Rumunia - Bugaria 0-2 (0-2)
godz. 18:00 Polska - Biaoru 6-1 (2-0)
godz. 20:00 Chorwacja - Wochy 0-14 (0-9)


14 lipca 2010r. (roda)
godz. 16:00 Biaoru - Rumunia 4-0 (3-0)
godz. 18:00 Bugaria - Wochy 0-8 (0-4)
godz. 20:00 Polska - Chorwacja 14-0 (6-0)

15 lipca 2010r. (czwartek)
Dzie wolny


16 lipca 2010r. (pitek)
godz. 09:00 Chorwacja - Bugaria 0-8 (0-3)
godz. 11:00 Rumunia - Polska 0-9 (0-5)
godz. 16:00 Wochy - Biaoru 4-0 (3-0)


17 lipca 2010r. (Sobota)
godz. 09:00 Rumunia - Chorwacja 1-2 (0-0)
godz. 11:00 Polska - Wochy 4-3 (2-2)
godz. 15:00 Biaoru - Bugaria 3-2 (0-1)

Klasyfikacja kocowa:
1. Polska - awans do rozgrywek Championship w 2012 roku
2. Wochy
3. Biaoru
4. Bugaria
5. Chorwacja
6. Rumunia

KLIKNIJ ABY ZOBACZY WYNIKI --->>>>>>

Skad kadry juniorek:

Skad kadry juniorek modszych:

L.p.
Imi i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Wessoowska Weronika
Wittke Joanna
Kozowska Monika
Rogacka Violetta
Strubbe Bianca
Balcerak Patrycja
Staniczek Sandra
Hasterok Karolina
Matua Paulina
Burdziska Agata
Sikorska Sandra
Sawiska Paula
Gabara Martyna
Karolina Grochowalska
Matusik Paulina
niegrska Magorzata
Gabara Anna
Kowalczyk Anna

05.11.1994
17.09.1994
22.02.1994
21.04.1994
02.05.1996
10.09.1994
06.04.1996
03.02.1994
06.12.1996
02.04.1994
09.01.1994
13.04.1994
24.02.1994
17.04.1996
23.11.1994
22.09.1994
05.05.1995
09.03.1995




KS Sparta Gniezno
KS Pocztowiec Pozna
KS Pocztowiec Pozna
KS Pocztowiec Pozna
MKS Polar Wrocaw Zawid.
KS Hokej Start Brzeziny
MKS Siemianowice lskie
MKS Siemianowice lskie
MKS Siemianowice lskie
LKS Rogowo
LKS Rogowo
KS Hokej - Start Brzeziny
KS hokej-Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
MKS Polar Wrocaw Zawid.
KKS Kolejarz Gliwice
KS Hokej Start Brzeziny
KS Pocztowiec Pozna

Kadra szkoleniowa:

1.Katarzyna Sobczak - Trener
2.Dorota Wybieralska - Trener wsppracujcy
3.Marcin Romanowski - Fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się