Mecze międzypaństwowe kadry narodowej juniorek młodszych K16 i juniorów młodszych M16 1-4 lipca 2010r. Wiedeń (Austria)

Terminarz spotkań:


2.07.2010r. (piątek)
godz.17.00  Austria K16 - Polska K16     2-2(0-1)
                  Polska: P.Sławińska, J.Wittke (kr)
godz.19.00  Austria M16 - Polska M16      2-5(1-2)
                   Polska: K.Wrzesiński (12kr), Sz.Bożyk (30), K.Zaborowski(36), A.Rutkowski(39.65kr)
                   Austria: (39,65)

 
3.07.2010r. (sobota)
godz.14.00 Austria K16 - Polska K16 3-4(0-3)
                 Polska: P.Sławińska 2, S.Staniczek 2
godz.16.00 Austria M16 - Polska M16 0-5(0-2)
                 Polska: K.Zaborowski 2(21,63), F. Sobczak (23), M.Wieczorek(44k), Jędrys(58)
 
4.07.2010r. (Niedziela)
godz.12.00  Austria M16 - Polska M16 1-1(0-0)
                  Polska: Wrzesiński (55kr)
godz.14.00 Austria K16 - Polska K16  1-5(0-3)
                 Polska: J. Wittke 2, V.Rogacka 2, P.Sławińśka


Skład kadry juniorek młodszych:

 

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Karolina Grochowalska
Joanna Wittke
Anna Kowalczyk
Monika Kozłowska
Violetta Rogacka
Karolina Hasterok
Paulina Matuła
Sandra Sikorska
Agata Burdzińska
Sandra Staniczek
Paulina Matusik
Bianca Strubbe
Małgorzata Śniegórska
Paula Sławińska
Weronika Wessołowska
Martyna Gabara
Patrycja Balcerak
Anna Gabara

17.04.1996
17.09.1994
09.03.1995
22.02.1994
21.04.1994
03.02.1994
06.12.1996
09.01.1994
22.04.1994
06.04.1996
23.01.1994
12.05.1996
09.08.1994
13.04.1994
25.11.1994
24.02.1994
10.09.1994
05.05.1995



KS Hokej-Start-Brzeziny
KS Pocztowiec Poznań
KS Pocztowiec Poznań
KS Pocztowiec Poznań
KS Pocztowiec Poznań
MKS Siemianowice Śląskie
MKS Siemianowice Śląskie
LKS Rogowo
LKS Rogowo
MKS Siemianowice Śląskie
MKS P
olar Wrocław Zaw.
MKS Polar Wrocław Zaw.
KKS Kolejarz Gliwice
KS Hokej-Start-Brzeziny
GKS Sparta Gniezno
KS Hokej-Start-Brzeziny
KS Hokej-Start-Brzeziny
KS Hokej-Start-Brzeziny


 

Kadra szkoleniowa:

Katarzyna Sobczak - Trener
Dorota Wybieralska - Trener współpracujący
Marcin Romanowski - Fizjoterapeuta

 



Skład kadry juniorów młodszych:

 

 

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Popiołkowski Mateusz
Walentowicz Paweł
Hutek Mikołaj
Frąckowiak Michał
Wrzesiński Kamil
Rutkowski Arkadiusz
Kosicki Szymon
Kowalski Dawid
Bożyk Szymon
Gumny Mikołaj
Sobczak Filip
Matysik Michał
Tomanek Adrian
Wieczorek Maciej
Stypa Szymon
Kaszyński Jakub
Zaborowski Krzysztof
Kozan Adrian

21.04.1994
23.06.1994
21.06.1994
22.01.1994
08.06.1994
11.03.1994
06.09.1994
18.07.1994
10.05.1995
22.11.1994
12.08.1994
13.02.1994
07.12.1994
07.02.1995
27.01.1994
05.07.1994
23.05.1994
24.08.1994



KS Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń
LKS Gąsawa
UKHT Start 1954 Gniezno
LKS Gąsawa
KS Pomorzanin Toruń
UKHT Start 1954 Gniezno
Stella Gniezno
KS Pomorzanin Toruń
KS Warta Poznań
KS Pomorzanin Toruń
UKS Mustangi Michałkowice
UKS Mustangi Michałkowice
MKS Siemianowice Śląskie
UKHT Ósemka Tarn. Góry
UKHT Start 1954 Gniezno
KS Warta Poznań
AWF AZS Poznań

Kadra szkoleniowa:

Tomasz Kawa - Trener
Łukasz Wojcieszak - Trener współpracujący
Paweł Niewiadomy - Fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się