Turniej Nadziei Olimpijskich 29 kwietnia – 2 maja 2010r. Gąsawa

Uczestniczące drużyny:
Turniej dziewcząt: Austria, Hamburg, Słowacja, Polska K18, Polska K16
Turniej chłopców: Słowacja, Polska M18, Polska M16

Program Turnieju:

29.04.2010 (czwartek)
10.00    M    Polska M18 – Słowacja 6-0(2-0)
Polska: M.Paech(16), M.Ulatowski(20), M.Tutak(44), M.Kasprzyk(51k), P.Karamuz(55kr), M.Lewartowski(67)

12.00    K    Polska K18 – Słowacja 6-1(3-1)
Polska:K.Grudziewicz 2(15kr56), N.Majchrzak(24), A.Marcinkowska(32),K.Staniszewska(45kr,70)
Słowacja: V.Vesela(2)


17.30    M    Polska M18 – Słowacja   4-0 (1-0)
Polska: Adrian Chalamski 2(47, 65), Karamuz (23), Jagodziński (66)


19.30    K    Hamburg – Austria  6-0 (1-0)
 
30.04.2010 (piątek)
09.00    M    Polska M16 – Słowacja    2-0 (1-0)
Polska: K. Wrzesiński (29k), Kowalski (58)

11.00    K    Polska K16 – Austria       5-0 (2-0)
Polska: S. Staniczek (12), Sławińska (26), Rogacka (33), Wittke (49kr), Strubbe (69)

13.00    K    Polska K18 – Hamburg 3-2(1-0)
Polska: Grudziewicz 2(13, 41), Katerla (45)
Hamburg: Sophie Mayen (46), Schon (68)


15.00    M    Polska M18 – Polska M16  3-0 (1-0)
Polska M18: Chalamski (29), Lewartowski (46), Paech (68)

17.00    K    Polska K16 – Słowacja  5-0(3-0)
Polska:M.Gabara(6kr), S.Staniczek(24),J.Wittke(32),V.Rogacka(40),P.Matuła(62)

 

01.05.2010 (sobota)
08.00    K    Polska K18 – Polska K16 6-0(4-0)
Polska: K.Grudziewicz 3(8'23,69), A.Katerla 2(31,66),N.Majchrzak(33)

11.15    M    Polska M16 – Słowacja 1-4(0-2)
Polska: K.Wrzesiński(69k),
Słowacja: R.Kolek(13),Z.Kovacevic (23kr), M.Minar(51),B.Petrakovic (58)

 

13.00    K    Słowacja – Hamburg 2-4(2-1)
15.00    K    Polska K18 - Austria 2-0(1-0)
Polska: A.Bożek(19k), K.Grudziewicz (53)


 
02.05.2010 (niedziela)
08.00    M   Polska M18 – Polska M16 5-1(3-1)
Polska M18:A.Jagodziński 2(1'44'), A.Chalamski 2(7'50'),M.Paech (17)
Polska M16:K.Wrzesiński (3k)


10.00    K    Hamburg - Polska K16   0-0
12.00    K    Austria - Słowacja 3-2(1-1)

 

 

 

Klasyfikacja końcowa

 

Turniej dziewcząt

 

1. Polska K-18 12 17-3  
2.Hamburg 6 12-5  
3.Polska K-16 6 10-6  
4.Austria 3 3-15  
5.Słowacja 0 5-18  

 

 

 

 

 

Turniej chłopców

 

1.Polska M-18 12 18-1  
2.Polska M-16 3 4-12  
3.Słowacja 3 4-13  
       

 

 
Skład kadry juniorów M-18:

 

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Marcin Lewartowski
Łukasz Wierzbicki
Mateusz Hulbój
Adam Jagodziński
Michał Kasprzyk
Mateusz Obst
Rafał Nojgebauer
Daniel Chojnacki
Daniel Stachowiak
Adrian Chalamski
Patryk Karamuz
Mikołaj Tutak
Maciej Pocentek
Piotr Stachecki
Maciej Paech
Mateusz Ochman
Mariusz Orzeł
Dariusz Pazur

01.11.1993
22.12.1993
20.09.1993
28.10.1993
22.08.1993
22.12.1993
09.01.1993
25.04.1993
16.04.1993
01.05.1993
14.05.1993
22.01.1993
07.05.1993
28.12.1993
03.11.1993
09.09.1994
09.01.1993
22.07.1993


KS Stella Gniezno
KS Stella Gniezno
MKS Siemianowice
LKS Gąsawa
UKH Start 1954 Gniezno
Pocztowiec Poznań/SMS
LKS Rogowo/SMS
LKS Rogowo/SMS
Pocztowiec Poznań/SMS
WKS Grunwald/
KS Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń
KS Warta Poznań
KS Warta Poznań
KS Warta Poznań
UKHT Ósemka
UKS Mustangi
UKS Mustangi


 

Kadra szkoleniowa:

 

1. Bogusław Kozłowski - trener
2. Jakub Stranz - trener współpracujący

 

 

 

 

 

Skład kadry juniorek M-18:

 

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

 

Agnieszka Bożek
Sara Wojtyna
Aneta Marszałek
Amelia Katerla
Magdalena Zagajska
Bernadetta Krug
Patrycja Hyla
Natalia Majchrzak
Kinga Staniszewska
Marzena Pawlak
Ada Marcinkowska
Kasia Banaszak
Kasia Ignasiak
Klaudia Łuczak
Alicja Blaszkiewicz
Katarzyna Grudziewicz
Karolina Soduś
Wioletta Adamczyk



28.05.1993
28.03.1993
14.01.1993
19.01.1993
18.10.1993
13.09.1993
01.07.1993
06.07.1993
08.11.1993
24.09.1993
20.05.1993
25.02.1993
26.03.1993
28.06.1993
23.11.1993
05.02.1993
06.07.1993
17.04.1993



MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
Dwójka Nysa
Dwójka Nysa
Polar Wrocław
LKS Rogowo
LKS Rogowo
LKS Rogowo
Start Brzeziny
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
UKS Mustangi
UKS Mustangi
UKS Mustangi



 

Kadra szkoleniowa:

 

1. Maciej Jankowiak - trener
2. Jakub Stypiński - trener współpracujący

 

 

 

 

 

Skład kadry juniorów młodszych M-16:

 

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

 

Filip Girgis
Michał Matysik
Adrian Tomanek
Szymon Stypa
Mikołaj Gumny
Mateusz Sykuła
Cezary Jędrys
Mateusz Liberkowski
Filip Sobczak
Arkadiusz Rutkowski
Maciej Kamecki
Kamil Wrzesińki
Mikołaj Hutek
Mateusz Popiołkowski
Szymon Kosicki
Michał Frąckowiak
Paweł Podlewski
Dawid Kowalski




24.03.1995
13.02.1994
07.12.1994
27.01.1994
22.11.1994
10.04.1995
19.08.1994
29.04.1994
12.08.1994
11.03.1994
11.06.1994
08.06.1994
21.06.1994
21.04.1994
06.09.1994
22.01.1994
07.04.1994
18.07.1994



MKS Siemianowice
UKS Mustangi Michalkowice
UKS Mustangi MIchałkowice
UKHT Ósemka Tarn. Góry
KS Warta Poznań
LKS Rogowo
LKS Gąsawa
LKS Gąsawa
KS Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń
LKS Gąsawa
LKS Gąsawa
KS Pomorzanin Toruń
UKHT Start 1954 Gniezno
UKHT Start 1954 Gniezno
UKHT Start 1954 Gniezno
Stella Gniezno




 

Kadra szkoleniowa:

 

Tomasz Kawa - trener
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Paweł Niewiadomy - fizjoterapeuta

 

Skład kadry juniorek młodszych K-16:

 

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Joanna Wittke
Monika Kozłowska
Violetta  Rogacka
Anna Kowalczyk
Paulina Matuła
Karolina Hasterok
Snadra Staniczek
Karolina Grochowalska
Anna Gabara
Martyna Gabara
Paula Sławińska
Patrycja Balcerak
Małgorzata Śniegórska
Agata Brudzińska
Sandra Sikorska
Paulina Matusik
Bianca Strubbe
Katarzyna Smołkowicz

17.09.1994
22.02.1994
21.04.1994
09.03.1995
06.12.1996
03.02.1994
06.04.1996
17.04.1996
05.05.1995
24.02.1994
13.04.1994
10.09.1994
09.08.1994
22.04.1994
09.01.1994
23.01.1994
12.05.1996
11.03.1994
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KKS Kolejary Gliwice
LKS Rogowo
LKS Rogowo
MKS Polar Wrocław
MKS Polar Wrocław
KS Hokej Start Brzeziny





 

Kadra szkoleniowa:

 

Katarzyna Sobczak - trener
Dorota Wybieralska - trener współpracujący

Newsletter — zapisz się