Uczestniczce druyny:
Turniej dziewczt: Austria, Hamburg, Sowacja, Polska K18, Polska K16
Turniej chopcw: Sowacja, Polska M18, Polska M16

Program Turnieju:

29.04.2010 (czwartek)
10.00 M Polska M18 ? Sowacja 6-0(2-0)
Polska: M.Paech(16), M.Ulatowski(20), M.Tutak(44), M.Kasprzyk(51k), P.Karamuz(55kr), M.Lewartowski(67)

12.00 K Polska K18 ? Sowacja 6-1(3-1)
Polska:K.Grudziewicz 2(15kr56), N.Majchrzak(24), A.Marcinkowska(32),K.Staniszewska(45kr,70)
Sowacja: V.Vesela(2)


17.30 M Polska M18 ? Sowacja 4-0 (1-0)
Polska: Adrian Chalamski 2(47, 65), Karamuz (23), Jagodziski (66)


19.30 K Hamburg ? Austria 6-0 (1-0)

30.04.2010 (pitek)
09.00 M Polska M16 ? Sowacja 2-0 (1-0)
Polska: K. Wrzesiski (29k), Kowalski (58)

11.00 K Polska K16 ? Austria 5-0 (2-0)
Polska: S. Staniczek (12), Sawiska (26), Rogacka (33), Wittke (49kr), Strubbe (69)

13.00 K Polska K18 ? Hamburg 3-2(1-0)
Polska: Grudziewicz 2(13, 41), Katerla (45)
Hamburg: Sophie Mayen (46), Schon (68)


15.00 M Polska M18 ? Polska M16 3-0 (1-0)
Polska M18: Chalamski (29), Lewartowski (46), Paech (68)

17.00 K Polska K16 ? Sowacja 5-0(3-0)
Polska:M.Gabara(6kr), S.Staniczek(24),J.Wittke(32),V.Rogacka(40),P.Matua(62)

01.05.2010 (sobota)
08.00 K Polska K18 ? Polska K16 6-0(4-0)
Polska: K.Grudziewicz 3(8'23,69), A.Katerla 2(31,66),N.Majchrzak(33)

11.15 M Polska M16 ? Sowacja 1-4(0-2)
Polska: K.Wrzesiski(69k),
Sowacja: R.Kolek(13),Z.Kovacevic (23kr), M.Minar(51),B.Petrakovic (58)

13.00 K Sowacja ? Hamburg 2-4(2-1)
15.00 K Polska K18 - Austria 2-0(1-0)
Polska: A.Boek(19k), K.Grudziewicz (53)



02.05.2010 (niedziela)
08.00 M Polska M18 ? Polska M16 5-1(3-1)
Polska M18:A.Jagodziski 2(1'44'), A.Chalamski 2(7'50'),M.Paech (17)
Polska M16:K.Wrzesiski (3k)


10.00 K Hamburg - Polska K16 0-0
12.00 K Austria - Sowacja 3-2(1-1)

Klasyfikacja kocowa

Turniej dziewczt

1. Polska K-18 12 17-3
2.Hamburg 6 12-5
3.Polska K-16 6 10-6
4.Austria 3 3-15
5.Sowacja 0 5-18

Turniej chopcw

1.Polska M-18 12 18-1
2.Polska M-16 3 4-12
3.Sowacja 3 4-13

Skad kadry juniorw M-18:

L.p.
Imi i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Marcin Lewartowski
ukasz Wierzbicki
Mateusz Hulbj
Adam Jagodziski
Micha Kasprzyk
Mateusz Obst
Rafa Nojgebauer
Daniel Chojnacki
Daniel Stachowiak
Adrian Chalamski
Patryk Karamuz
Mikoaj Tutak
Maciej Pocentek
Piotr Stachecki
Maciej Paech
Mateusz Ochman
Mariusz Orze
Dariusz Pazur

01.11.1993
22.12.1993
20.09.1993
28.10.1993
22.08.1993
22.12.1993
09.01.1993
25.04.1993
16.04.1993
01.05.1993
14.05.1993
22.01.1993
07.05.1993
28.12.1993
03.11.1993
09.09.1994
09.01.1993
22.07.1993


KS Stella Gniezno
KS Stella Gniezno
MKS Siemianowice
LKS Gsawa
UKH Start 1954 Gniezno
Pocztowiec Pozna/SMS
LKS Rogowo/SMS
LKS Rogowo/SMS
Pocztowiec Pozna/SMS
WKS Grunwald/
KS Pomorzanin Toru
KS Pomorzanin Toru
KS Warta Pozna
KS Warta Pozna
KS Warta Pozna
UKHT semka
UKS Mustangi
UKS Mustangi


Kadra szkoleniowa:

1. Bogusaw Kozowski - trener
2. Jakub Stranz - trener wsppracujcy

Skad kadry juniorek M-18:

L.p.
Imi i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Agnieszka Boek
Sara Wojtyna
Aneta Marszaek
Amelia Katerla
Magdalena Zagajska
Bernadetta Krug
Patrycja Hyla
Natalia Majchrzak
Kinga Staniszewska
Marzena Pawlak
Ada Marcinkowska
Kasia Banaszak
Kasia Ignasiak
Klaudia uczak
Alicja Blaszkiewicz
Katarzyna Grudziewicz
Karolina Sodu
Wioletta Adamczyk

28.05.1993
28.03.1993
14.01.1993
19.01.1993
18.10.1993
13.09.1993
01.07.1993
06.07.1993
08.11.1993
24.09.1993
20.05.1993
25.02.1993
26.03.1993
28.06.1993
23.11.1993
05.02.1993
06.07.1993
17.04.1993



MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
Dwjka Nysa
Dwjka Nysa
Polar Wrocaw
LKS Rogowo
LKS Rogowo
LKS Rogowo
Start Brzeziny
Pocztowiec Pozna
Pocztowiec Pozna
Pocztowiec Pozna
Pocztowiec Pozna
Pocztowiec Pozna
UKS Mustangi
UKS Mustangi
UKS Mustangi



Kadra szkoleniowa:

1. Maciej Jankowiak - trener
2. Jakub Stypiski - trener wsppracujcy

Skad kadry juniorw modszych M-16:

L.p.
Imi i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Filip Girgis
Micha Matysik
Adrian Tomanek
Szymon Stypa
Mikoaj Gumny
Mateusz Sykua
Cezary Jdrys
Mateusz Liberkowski
Filip Sobczak
Arkadiusz Rutkowski
Maciej Kamecki
Kamil Wrzesiki
Mikoaj Hutek
Mateusz Popiokowski
Szymon Kosicki
Micha Frckowiak
Pawe Podlewski
Dawid Kowalski

24.03.1995
13.02.1994
07.12.1994
27.01.1994
22.11.1994
10.04.1995
19.08.1994
29.04.1994
12.08.1994
11.03.1994
11.06.1994
08.06.1994
21.06.1994
21.04.1994
06.09.1994
22.01.1994
07.04.1994
18.07.1994



MKS Siemianowice
UKS Mustangi Michalkowice
UKS Mustangi MIchakowice
UKHT semka Tarn. Gry
KS Warta Pozna
LKS Rogowo
LKS Gsawa
LKS Gsawa
KS Pomorzanin Toru
KS Pomorzanin Toru
KS Pomorzanin Toru
LKS Gsawa
LKS Gsawa
KS Pomorzanin Toru
UKHT Start 1954 Gniezno
UKHT Start 1954 Gniezno
UKHT Start 1954 Gniezno
Stella Gniezno




Kadra szkoleniowa:

Tomasz Kawa - trener
ukasz Wojcieszak - trener wsppracujcy
Pawe Niewiadomy - fizjoterapeuta

Skad kadry juniorek modszych K-16:

L.p.
Imi i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Joanna Wittke
Monika Kozowska
Violetta Rogacka
Anna Kowalczyk
Paulina Matua
Karolina Hasterok
Snadra Staniczek
Karolina Grochowalska
Anna Gabara
Martyna Gabara
Paula Sawiska
Patrycja Balcerak
Magorzata niegrska
Agata Brudziska
Sandra Sikorska
Paulina Matusik
Bianca Strubbe
Katarzyna Smokowicz

17.09.1994
22.02.1994
21.04.1994
09.03.1995
06.12.1996
03.02.1994
06.04.1996
17.04.1996
05.05.1995
24.02.1994
13.04.1994
10.09.1994
09.08.1994
22.04.1994
09.01.1994
23.01.1994
12.05.1996
11.03.1994
Pocztowiec Pozna
Pocztowiec Pozna Pocztowiec Pozna
Pocztowiec Pozna
MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
MKS Siemianowice
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KS Hokej Start Brzeziny
KKS Kolejary Gliwice
LKS Rogowo
LKS Rogowo
MKS Polar Wrocaw
MKS Polar Wrocaw
KS Hokej Start Brzeziny





Kadra szkoleniowa:

Katarzyna Sobczak - trener
Dorota Wybieralska - trener wsppracujcy

Newsletter — zapisz się