Seniorki

Halowe Mistrzostwa Europy gr.A Kobiet 22-24 stycznia, Duisburg (Niemcy)

Halowe Mistrzostwa Europy gr.A Kobiet
22-24 stycznia, Duisburg (Niemcy)

 

Oficjalna strona turnieju


Grupa A

Niemcy
Szkocja
Ukraina
Litwa

Grupa B
Białoruś
Holandia
Hiszpania
Polska

Piątek, 22 stycznia 2010r.
godz. 10:30      B     Białoruś – Hiszpania     3-5 (0-1) 
godz. 11:30      B     Holandia – Polska        6-2 (3-0)
Polska: Wieloch, Wiśniewska

godz. 12:35      A     Szkocja – Litwa          5-2 (3-1)
godz. 13:40      A     Niemcy – Ukraina       8-7 (4-5) 
godz. 14:45      B     Hiszpania – Polska     7-3 (2-1)
Polska: Hawrot, Wieloch, Wiśniewska
   
godz. 15:50      B     Holandia – Białoruś   9-2 (3-0)    
godz. 16:55      A     Ukraina – Litwa         4-0(1-0)   
godz. 18:00      A     Szkocja – Niemcy      2-5(1-3)   

Sobota, 23 stycznia 2010r.
godz. 09:45      B     Białoruś – Polska       7-5 (3-1)  
Polska: Wiśniewska 4, Milewski 1

godz. 10:50      B     Hiszpania – Holandia  2-3(1-2)  
godz. 11:55      A     Niemcy – Litwa           6-2(5-2)
godz. 13:00      A     Ukraina – Szkocja      6-4( 1-2)
godz. 16:00      C     Litwa - Polska           1-7(1-1)
Polska: Wieloch 3, Bugała 1, Okaj 1, Wiśniewska 1, Milewski 1
godz. 17:05      C     Szkocja Białoruś         2-4(2-2)
godz. 18:10   półfinały  Ukraina - Holandia  3-2 (2-1)
godz. 19:40   półfinały  Niemcy - Hiszpania  2-4(0-2)

Niedziela, 24 stycznia 2010r.
godz. 10:00     C     Litwa - Białoruś            4-5(2-3)
godz. 11:05     C     Szkocja - Polska         3-3(1-2)
Polska: Okaj 1, Wiśniewska 1, Bugała 1
godz. 12:30    Mecz o 3 miejsce Holandia - Niemcy 2-4(2-3)
godz. 14:00   Finał  Ukraina - Hiszpania      6-5(4-2)

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Ukraina
2. Hiszpania
3. Niemcy
4. Holandia
5. Białoruś
6. Polska
7. Szkocja
8. Litwa


Skład kadry narodowej kobiet:
L.p. Imię i Nazwisko Data ur. Klub
1. Paulina Okaj 23.01.1991 MKS Polar Wrocław Zawidawie
2. Joanna Hawrot 06.06.1990 ULKS Dwójka Nysa
3. Dominika Nowicka 11.02.1991 ULKS Dwójka Nysa
4. Małgorzata Sztybrych 06.02.1991 KS Hokej–Start Brzeziny
5. Katarzyna Krasińska 04.01.1983 KS Hokej–Start Brzeziny
6. Patrycja Blus 29.08.1990 KS Hokej–Start Brzeziny
7. Anna Grzanka 24.04.1989 KS Hokej– Start Brzeziny
8. Aleksandra Bugała 12.07.1989 KS Pocztowiec Poznań
9. Natalia Wiśniewska 22.08.1986 Grosßflottbeker Hamburg
10. Marlena Rybacha 16.09.1987 Grosßflottbeker Hamburg
11. Monika Milewski 26.08.1987 Grosßflottbeker Hamburg
12. Joanna Wieloch 23.07.1986 HC Wien



Sztab szkoleniowy:
1. Krzysztof Rachwalski – trener
2. Leszek Hensler – trener
3. Karol Tereszczyński – fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się