Seniorki

Halowe Mistrzostwa Europy gr.A Kobiet 22-24 stycznia, Duisburg (Niemcy)

Halowe Mistrzostwa Europy gr.A Kobiet
22-24 stycznia, Duisburg (Niemcy)

Oficjalna strona turnieju


Grupa A

Niemcy
Szkocja
Ukraina
Litwa

Grupa B
Biaoru
Holandia
Hiszpania
Polska

Pitek, 22 stycznia 2010r.
godz. 10:30 B Biaoru ? Hiszpania 3-5 (0-1)
godz. 11:30 B Holandia ? Polska 6-2 (3-0)
Polska: Wieloch, Winiewska

godz. 12:35 A Szkocja ? Litwa 5-2 (3-1)
godz. 13:40 A Niemcy ? Ukraina 8-7 (4-5)
godz. 14:45 B Hiszpania ? Polska 7-3 (2-1)
Polska: Hawrot, Wieloch, Winiewska

godz. 15:50 B Holandia ? Biaoru 9-2 (3-0)
godz. 16:55 A Ukraina ? Litwa 4-0(1-0)
godz. 18:00 A Szkocja ? Niemcy 2-5(1-3)

Sobota, 23 stycznia 2010r.
godz. 09:45 B Biaoru ? Polska 7-5 (3-1)
Polska: Winiewska 4, Milewski 1

godz. 10:50 B Hiszpania ? Holandia 2-3(1-2)
godz. 11:55 A Niemcy ? Litwa 6-2(5-2)
godz. 13:00 A Ukraina ? Szkocja 6-4( 1-2)
godz. 16:00 C Litwa - Polska 1-7(1-1)
Polska: Wieloch 3, Bugaa 1, Okaj 1, Winiewska 1, Milewski 1
godz. 17:05 C Szkocja Biaoru 2-4(2-2)
godz. 18:10 pfinay Ukraina - Holandia 3-2 (2-1)
godz. 19:40 pfinay Niemcy - Hiszpania 2-4(0-2)

Niedziela, 24 stycznia 2010r.
godz. 10:00 C Litwa - Biaoru 4-5(2-3)
godz. 11:05 C Szkocja - Polska 3-3(1-2)
Polska: Okaj 1, Winiewska 1, Bugaa 1
godz. 12:30 Mecz o 3 miejsce Holandia - Niemcy 2-4(2-3)
godz. 14:00 Fina Ukraina - Hiszpania 6-5(4-2)

Klasyfikacja kocowa turnieju:

1. Ukraina
2. Hiszpania
3. Niemcy
4. Holandia
5. Biaoru
6. Polska
7. Szkocja
8. Litwa


Skad kadry narodowej kobiet:
L.p. Imi i Nazwisko Data ur. Klub
1. Paulina Okaj 23.01.1991 MKS Polar Wrocaw Zawidawie
2. Joanna Hawrot 06.06.1990 ULKS Dwjka Nysa
3. Dominika Nowicka 11.02.1991 ULKS Dwjka Nysa
4. Magorzata Sztybrych 06.02.1991 KS Hokej?Start Brzeziny
5. Katarzyna Krasiska 04.01.1983 KS Hokej?Start Brzeziny
6. Patrycja Blus 29.08.1990 KS Hokej?Start Brzeziny
7. Anna Grzanka 24.04.1989 KS Hokej? Start Brzeziny
8. Aleksandra Bugaa 12.07.1989 KS Pocztowiec Pozna
9. Natalia Winiewska 22.08.1986 Grosflottbeker Hamburg
10. Marlena Rybacha 16.09.1987 Grosflottbeker Hamburg
11. Monika Milewski 26.08.1987 Grosflottbeker Hamburg
12. Joanna Wieloch 23.07.1986 HC Wien



Sztab szkoleniowy:
1. Krzysztof Rachwalski ? trener
2. Leszek Hensler ? trener
3. Karol Tereszczyski ? fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się