Polski Związek Hokeja na Trawie
HOKEJ SUPERLIGA – HALA

HOKEJ SUPERLIGA – HALA

Wyniki, tabele i statystyki Hokej Superligi -> https://hokej-superliga.sportigio.eu

TERMINARZ ROZGRYWEK SUPERLIGI – sezon 2020/21

1 kolejka – 19.12.2020

1-8 KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa 11:4

2-7 WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska 19:3

3-6 KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo 8:4

4-5 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 6:3

2 kolejka – 09.01.2021 (przesunięta na 20.02.2021)

8-5 LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno 4:8

6-4 LKS Rogowo – KS Warta Poznań 4:11

7-3 AZS Politechnika Poznańska – AZS AWF Poznań 7:9

1-2 KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań 4:8

3 kolejka – 16.01.2021 (przesunięta na 27.02.2021)

2-8 WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa 18:9

3-1 AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń 7:5

4-7 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska 4:4

5-6 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo 9:6

4 kolejka – 23.01.2021

8-6 LKS Gąsawa – LKS Rogowo 6:8

7-5 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 4:12

1-4 KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań 8:7

2-3 WKS Grunwald Poznań – AZS AWF Poznań 5:6

5 kolejka – 30.01.2021

3-8 AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa 10:3

4-2 KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań 2:5

5-1 UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń 5:6

6-7 LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska 5:5

6 kolejka – 06.02.2021

8-7 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska 9:7

1-6 KS Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo 14:5

2-5 WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 16:3

3-4 AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 5:1

7 kolejka – 13.02.2021

4-8 KS Warta Poznań – LKS Gąsawa 4:5

5-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS AWF Poznań 4:10

6-2 LKS Rogowo – WKS Grunwald Poznań 3:14

7-1 AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń 3:8

Mecz barażowy – 20.02.2021 (przesunięty na 28.02.2021)

LKS Rogowo – Bałagany Rustico Łubianka 7:4

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Halowych Mistrzostw Polski (numery 1-6). Numer 7 i 8 zostały przyznane odpowiednio drużynie AZS Politechnika Poznańska, która wywalczyła bezpośredni awans z rozgrywek I-ligi w sezonie 2019/20 oraz drużynie LKS Gąsawa – zwycięzcy meczu barażowego.

Poniżej zestawienie:

nr 1 KS Pomorzanin Toruń

nr 2 WKS Grunwald Poznań

nr 3 AZS AWF Poznań

nr 4 KS Warta Poznań

nr 5 UKH Start 1954 Gniezno

nr 6  LKS Rogowo

nr 7 AZS Politechnika Poznańska 

nr 8 LKS Gąsawa 

Zgodnie z regulaminem zespoły z miejsc 1-4 zagrają 4 mecze w roli gospodarzy i 3 w roli gości, a zespoły z miejsc 5-8 – 3 mecze w roli gospodarzy i 4 w roli gości.