Polski Związek Hokeja na Trawie

„Rośnij z hokejem” – wyjątkowe dwa dni z hokejem na trawie

W minionym tygodniu rozpoczęliśmy drugą edycję naszego programu „Rośnij z hokejem”. W czterech kampach na terenie całego kraju uczestniczyło prawie 200 utalentowanych hokeistów.

Od 3 do 4 czerwca odbyły się cztery regionalne kampy „Rośnij z hokejem” – w Toruniu, Siemianowicach Śląskich oraz dwa w Poznaniu (na boiskach Grunwaldu oraz AWF). Przez te dwa dni uczestnicy naszego programu mieli niezwykle napięty grafik. Atrakcje zapewniali im młodzi i utalentowani szkoleniowcy.

Wśród nich znaleźli się między innymi Maksymilian Koperski, Sandra Tatarczuk, Łukasz Kosmaczewski, Mateusz Mazany czy Natasza Suszyńska. Pomagało im czterech edukatorów – Krzysztof Rachwalski, Jacek Adrian, Alicja Koperska oraz Mateusz Grochal. Warto podkreślić też kluczową rolę przedstawicieli klubów, którzy służyli niezbędną pomocą na miejscu.

Teraz trenerzy podejmą bardzo trudne decyzje. Spośród 180 uczestników muszą wysłać 50 powołań do najbardziej wyróżniających się zawodników. Wybrańcy spotkają się na ogólnopolskim kampie „Rośnij z hokejem” w Wałczu. Obóz na terenie Centralnego Ośrodka Sportu odbędzie się od 26 do 30 lipca.

Więcej zdjęć w naszych mediach społecznościowych. Autorami fotografii są Elżbieta Skowron oraz Mariusz Orzeł.

Filip Sobczak