Polski Związek Hokeja na Trawie

Warto wybrać LOMS: Dżesika Mazur

Chcesz chodzić do klasy sportowej o profilu hokej na trawie? Zgłoś się do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. Właśnie wystartował nabór do tej placówki. Dlaczego warto wybrać LOMS? Przekonuje reprezentantka Polski i absolwentka tej szkoły Dżesika Mazur.

– Przede wszystkim jest to dobry krok, aby się usamodzielnić i ciagle być w gronie hokeistów. Każdy młody zawodnik, który wiąże swoją przyszłość z hokejem, znajdzie w tej szkole najlepsze warunki do rozwoju. Jeśli dołoży do tego systematyczność, ma duże szanse, żeby zagrać z orzełkiem na piersi – mówi Mazur.

Przypominamy, że w naborze mogą wziąć udział absolwenci szkół podstawowych. Zgłoszenie kandydata do szkoły powinno zawierać następujące dane: nazwisko i imię, klub sportowy, rok urodzenia, informację o osiągnięciach sportowych oraz telefon kontaktowy do rodziców lub opiekunów. 

Informacje od kandydatów do szkoły prosimy przesyłać na e-mail: biuro@pzht.pl lub adres PZHT z dopiskiem „LOMS nabór” – ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań. 

Wszystkie informacje dot. rekrutacji na nowy rok szkolny, w tym między innymi podanie, oświadczenie rodziców czy podanie o przyjęcie do Internatu znajdują się na stronie internetowej Szkoły. Dodatkowo szczegółowych informacji na temat naboru i funkcjonowania uczniów w klasach sportowych LOMS udziela trener Andrzej Wybieralski nr tel. 502386757.

Fot. Poor.photo

Filip Sobczak