Polski Związek Hokeja na Trawie

Warto wybrać LOMS – Natasza Suszyńska

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu to szkoła, która kształci i szkoli zawodników hokeja na trawie. Właśnie wystartował nabór na rok szkolny 2021/22 do klasy o profilu hokej na trawie w LOMS. Dlaczego warto złożyć podanie? Przekonuje reprezentantka Polski i absolwentka LOMS Natasza Suszyńska.

LOMS nauczył mnie łączyć profesjonalne przygotowanie z codziennymi obowiązkami. Szkoła nie tylko zapewnia hokejowe wyszkolenie na najwyższym poziomie, ale również wspiera swoich uczniów w osiąganiu sukcesów sportowych. Dla mnie LOMS to przede wszystkim super ludzie i wspomnienia na całe życie – mówi Natasza Suszyńska.

Przypominamy, że w naborze mogą wziąć udział absolwenci szkół podstawowych. Zgłoszenie kandydata do szkoły powinno zawierać następujące dane: nazwisko i imię, klub sportowy, rok urodzenia, informację o osiągnięciach sportowych oraz telefon kontaktowy do rodziców lub opiekunów. 

Informacje od kandydatów do szkoły prosimy przesyłać na e-mail: biuro@pzht.pl lub adres PZHT z dopiskiem „LOMS nabór” – ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań. 

Wszystkie informacje dot. rekrutacji na nowy rok szkolny, w tym między innymi podanie, oświadczenie rodziców czy podanie o przyjęcie do Internatu znajdują się na stronie internetowej Szkoły. Dodatkowo szczegółowych informacji na temat naboru i funkcjonowania uczniów w klasach sportowych LOMS udziela trener Andrzej Wybieralski nr tel. 502386757.

Fot. Poor.photo

Filip Sobczak