Polski Związek Hokeja na Trawie

Warto wybrać LOMS – Mateusz Popiołkowski

Trwa nabór do poznańskiego LOMS. To szkoła dla wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z hokejem na trawie. Wśród absolwentów LOMS jest między innymi bramkarz reprezentacji Polski Mateusz Popiołkowski. Golkiper kadry przekonuje, że poznańska szkoła odegrała istotną rolę w jego rozwoju.

– LOMS to przede wszystkim kuźnia talentów. W Poznaniu są najlepsi specjaliści, którzy potrafią wychować przyszłych reprezentantów Polski. Jeżeli wybierzesz LOMS, dostaniesz do ręki wszystkie narzędzia, dzięki którym możesz zostać najlepszą wersją siebie i osiągnąć założone cele i spełnić marzeniamówi Popiołkowski.

Przypominamy, że w naborze mogą wziąć udział absolwenci szkół podstawowych. Zgłoszenie kandydata do szkoły powinno zawierać następujące dane: nazwisko i imię, klub sportowy, rok urodzenia, informację o osiągnięciach sportowych oraz telefon kontaktowy do rodziców lub opiekunów. 

Informacje od kandydatów do szkoły prosimy przesyłać na e-mail: biuro@phzt.pl lub adres PZHT z dopiskiem „LOMS nabór” – ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań. 

Wszystkie informacje dot. rekrutacji na nowy rok szkolny, w tym między innymi podanie, oświadczenie rodziców czy podanie o przyjęcie do Internatu znajdują się na stronie internetowej Szkoły. Dodatkowo szczegółowych informacji na temat naboru i funkcjonowania uczniów w klasach sportowych LOMS udziela trener Andrzej Wybieralski nr tel. 502386757.

Filip Sobczak