Polski Związek Hokeja na Trawie

Drzwi otwarte AWF w Poznaniu

Przed nami kolejne spotkanie z maturzystami i kandydatami na studia w AWF Poznań. 17 kwietnia odbędą się Wiosenne Drzwi Otwarte online.

Na Akademii Wychowania Fizycznego można studiować między innymi wychowanie fizyczne, sport, fizjoterapię oraz dietetykę. Obecnie AWF kształci trzy tysiące studentów na ośmiu kierunkach studiów, w tym kilkudziesięciu hokeistów na trawie.

Podczas dni otwartych wykładowcy opowiedzą między innymi o realizowanych przedmiotach, praktykach, certyfikatach i uprawnieniach zawodowych, które można zdobyć już na studiach w AWF Poznań, sposobach studiowania indywidualnego przez sportowców oraz obozach szkoleniowych i zajęciach terenowych.

Z kolei w kwestiach studenckiego życia głos zabiorą sami studenci. Odpowiedzą na pytania: co na studiach podoba im się najbardziej? Dlaczego zdecydowali się studiować dany kierunek? Co im daje studiowanie akurat w AWF i co wyróżnia tę uczelnię spośród innych? Uczestnicy dowiedzą się także wszystkiego o rekrutacji, w tym jak przebiega egzamin sprawnościowy i na jakich kierunkach jest wymagany.

Wiosenne Drzwi Otwarte online AWF Poznań odbędą się 17 kwietnia (sobota), od godz. 12.00, na wydarzeniu na Facebooku (link).

Filip Sobczak