Polski Związek Hokeja na Trawie

Warto wybrać LOMS – Sebastian Sellner

Wystartował nabór do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. W placówce funkcjonuje między innymi klasa o profilu hokej na trawie. Do tej szkoły uczęszczało wielu reprezentantów Polski. Jednym z nich jest Sebastian Sellner. Dlaczego jego zdaniem warto wybrać się do LOMS?

– Bo dzięki LOMS mamy najlepsze w kraju warunki do łączenia sportu z nauką. Jest to jedyne miejsce, gdzie młodzi, ambitni zawodnicy mogą trenować pod okiem trenerów – specjalistów w swojej dziedzinie. Poza tym jest to świetna przygoda i wprowadzenie w świat profesjonalnego sportu – mówi Sellner.

Przypominamy, że w naborze mogą wziąć udział absolwenci szkół podstawowych. Zgłoszenie kandydata do szkoły powinno zawierać następujące dane: nazwisko i imię, klub sportowy, rok urodzenia, informację o osiągnięciach sportowych oraz telefon kontaktowy do rodziców lub opiekunów. 

Informacje od kandydatów do szkoły prosimy przesyłać na e-mail: biuro@pzht.pl lub adres PZHT z dopiskiem „LOMS nabór” – ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań. 

Wszystkie informacje dot. rekrutacji na nowy rok szkolny, w tym między innymi podanie, oświadczenie rodziców czy podanie o przyjęcie do Internatu znajdują się na stronie internetowej Szkoły. Dodatkowo szczegółowych informacji na temat naboru i funkcjonowania uczniów w klasach sportowych LOMS udziela trener Andrzej Wybieralski nr tel. 502386757.

Filip Sobczak