Polski Związek Hokeja na Trawie

„Hokej na piątkę” dla wszystkich

W tym tygodniu Polski Związek Hokeja na Trawie za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz mediów społecznościowych udostępni klipy szkoleniowe w ramach ostatniego, piątego poziomu programu „Hokej na piątkę”. Warto nas śledzić, bo będzie on wyjątkowy.

Dotychczas w programie mogło wziąć udział tylko ok. 250 hokeistek i hokeistów zgłoszonych przez kluby. Ostatni poziom będzie jednak otwarty dla wszystkich zawodniczek oraz zawodników z kat. młodzik. – Oznacza to, iż osoby które do tej pory nie były zgłoszone do programu, również będą mogły nadsyłać swoje klipy wideo – a po pozytywnej ocenie i wykonaniu wszystkich zadań mogą otrzymać wyjątkowe nagrody. Wymogiem udziału w programie jest posiadanie licencji zawodniczej PZHT – tłumaczy Mateusz Grochal z PZHT.

Ćwiczenia dla piątego poziomu będą prezentować Anna Gabara i Mateusz Popiołkowski oraz Natasza Suszyńska i Mikołaj Gumny. Zapraszamy do oglądania, ćwiczenia i wysyłania nam swoich klipów na e-mail: h5@pzht.pl

Wszystkie klipy szkoleniowe znajdziecie na naszym YouTubie „Polski Hokej na Trawie”. W kolejnych dniach będziemy je udostępniać na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Zakończenie tegorocznej edycji programu nastąpi w środę 31 marca 2021.

Filip Sobczak