Polski Związek Hokeja na Trawie

Nagrodzimy bohaterów 2020 roku

Polski Związek Hokeja na Trawie wyróżni osoby, które przyczyniły się do rozwoju, popularyzacji i dobrego wizerunku hokeja na trawie w minionym roku.

Rok 2020 był wyjątkowy. Epidemia koronawirusa sprawiła, że musieliśmy na chwilę się zatrzymać i przemyśleć wiele tematów. W związku z tym w trakcie minionych miesięcy trenowaliśmy i graliśmy zdecydowanie mniej niż w poprzednich latach. Właśnie dlatego Polski Związek Hokeja na Trawie wyjątkowo postanowił wyróżnić ludzi, którzy poza boiskiem przyczynili się do rozwoju, popularyzacji i dobrego wizerunku naszej dyscypliny.

W najbliższym czasie za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych zaprezentujemy Państwu pięć wyjątkowych osób, które w sposób szczególny wyróżniły się w minionych miesiącach. Nasi bohaterowie zostaną wybrani przez pracowników Polskiego Związku Hokeja na Trawie. Nagrody ufunduje prezes naszej Federacji Jacek Sobolewski.

– Za nami bardzo trudny rok. Uważam jednak, że jako środowisko hokeja na trawie zdaliśmy ten wymagający egzamin. Cieszę się, że wśród nas są osoby, które dawały dobry przykład. To właśnie dzięki nim nasza dyscyplina jest coraz lepiej postrzegana w całym kraju. Będziemy im chcieli za to podziękować. Zachęcam do śledzenia naszych mediów – mówi prezes PZHT Jacek Sobolewski.

Filip Sobczak