Polski Związek Hokeja na Trawie

Komunikat ws. zmian w terminarzach rozgrywek

Polski Związek Hokeja na Trawie informuje, że ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiczną, Wydział Gier i Dyscypliny PZHT podjął decyzję o zmianach w terminarzach rozgrywek.

W związku z zamknięciem Centrum Sportu w Poznaniu – w tym obiektów sportowych – mecze na boisku do hokeja na trawie Politechniki Poznańskiej nie odbędą się. Z tego względu WGiD PZHT w porozumieniu z klubami podjął następujące decyzje:

– mecz ligi seniorek AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry odbędzie się w niedzielę (11 października) o godz. 16:00 na obiekcie hokeja na trawie WKS Grunwald Poznań przy ul. Promienistej 27.

– mecz Hokej Superligi AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno odbędzie się w sobotę (10 października) o godz. 16:00 na obiekcie hokeja na trawie przy ul. Sportowej w Gnieźnie. Gospodarzem spotkania będzie UKH Start 1954 Gniezno.

– mecz juniorek AZS Politechnika Poznańska – UKS Orient II Łozina, który miał się odbyć w sobotę (10 października) o godz. 11:00 zostaje przełożony na inny termin.

– mecz juniorek młodszych AZS Politechnika Poznańska – KKS Polonia Wrocław, który miał się odbyć w sobotę (10 października) o godz. 13:00 zostaje przełożony na inny termin.

– mecz juniorek młodszych AZS Politechnika Poznańska – KKS Kolejarz Gliwice, który miał się odbyć w niedzielę (11 października) o godz. 12:00 zostaje przełożony na inny termin.

Ponadto ze względu na skierowanie na kwarantannę niektórych zawodników w zespole UKS SP5 Swarek Swarzędz, WGiD PZHT wyraził zgodę na zmianę terminu meczu Mistrzostw Polski juniorów pomiędzy UKS Swarek Swarzędz a KS Wartą Poznań. Klub UKS SP5 Swarek Swarzędz jest zobowiązany w terminie 7 dni od daty ustania kwarantanny zawodników zaproponować termin rozegrania meczu, uzgodniony z klubem KS Warta Poznań.

Z kolei ze względu na skierowanie na kwarantannę niektórych zwodniczek UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, WGiD PZHT wyraził zgodę na zmianę terminu meczu Mistrzostw Polski juniorek pomiędzy UKS SP5 Swarek Swarzędz a UKHT Ósemka Tarnowskie Góry. Klub UKHT Ósemka Tarnowskie Góry jest zobowiązany w terminie 7 dni od daty ustania kwarantanny zawodniczek zaproponować termin rozegrania meczu, uzgodniony z klubem UKS SP5 Swarek Swarzędz.

Filip Sobczak