Polski Związek Hokeja na Trawie

Startuje ogólnopolski kamp ROŚNIJ Z HOKEJEM

Od 18 do 23 sierpnia w Wałczu odbędzie się ogólnopolski kamp „Rośnij z hokejem”. W naszej akcji szkoleniowej weźmie udział 50 hokeistek i hokeistów z całej Polski. Partnerem kampu jest Terravita.

W lipcu odbyło się sześć kampów „Rośnij z hokejem” w sześciu grupach – fioletowej, zielonej, pomarańczowej, żółtej, czerwonej i niebieskiej – w czterech województwach. Nazwy nie były oczywiście przypadkowe – na początku każdego kampu uczestnik otrzymał właściwą dla danej grupy koszulkę. W akcjach szkoleniowych wzięło udział ponad 120 hokeistek i hokeistów w wieku 13-14 lat, których trenowało kilkunastu młodych szkoleniowców oraz reprezentantów Polski w hokeju na trawie.

Teraz czas na kolejny etap naszego programu. Od jutra (18 sierpnia) do końca tygodnia obędzie się ogólnopolski kamp „Rośnij z hokejem” na kompleksie Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu. Weźmie w nim udział 50 hokeistek i hokeistów, którzy zostali wybrani przez trenerów podczas kampów regionalnych. 

Na najbliższe dni PZHT zaplanował dla wszystkich uczestników programu w Wałczu szereg atrakcji. Zawodniczki i zawodnicy będą uczestniczyć między innymi w zajęciach z dietetyki i żywienia oraz warsztatach ze znajomości przepisów, które poprowadzi Marcin Grochal. Nie zabraknie oczywiście także treningów hokejowych. Nasi szkoleniowcy zaprezentują ćwiczenia, które są przygotowane przez selekcjonerów kadr narodowych. 

Partnerem ogólnopolskiego kampu „Rośnij z hokejem” w Wałczu jest Terravita. Firma przygotowała dla uczestników niespodzianki. Szczegóły niebawem.

Jesteście ciekawi, jak wyglądały regionalne kampy? Sprawdźcie nasze wideo.


Fot. Mariusz Orzeł

Filip Sobczak