Polski Związek Hokeja na Trawie

BRAMKA SEZONU 2019/20 – czas na półfinały!

Za nami ćwierćfinałowe starcia turnieju o BRAMKĘ SEZONU 2019/20. Zabawa odbywa się za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

W sezonie 2019/20 na otwartych boiskach wybraliśmy osiem BRAMEK TYGODNIA. Spośród nich – od zeszłego tygodnia – wybieramy BRAMKĘ SEZONU. Za nami cztery ćwierćfinałowe starcia. Szymon Cyprych walczył z Mateuszem Wiśniewskim, Marcin Lewartowski z Jakubem Hołosyniukiem, Karol Przywara z Korneliuszem Nitką, a Marcel Jędro z Albertem Wrzesińskim. W ostatnich dniach wymienione pary rywalizowały w głosowaniach w naszych mediach społecznościowych.

Wyniki głosowań:

Szymon Cyprych (UKH Start 1954 Gniezno) – Mateusz Wiśniewski (LKS Gąsawa). Zwycięzca: Szymon Cyprych

Marcin Lewartowski (KS Stella Gniezno) – Jakub Hołosyniuk (AZS Politechnika Poznańska). Zwycięzca: Jakub Hołosyniuk

Karol Przywara (LKS Rogowo) – Korneliusz Nitka (LKS Gąsawa). Zwycięzca: Korneliusz Nitka

Marcel Jędro (KS Stella Gniezno) – Albert Wrzesiński (LKS Gąsawa). Zwycięzca: Albert Wrzesiński

Teraz w pierwszym półfinale, który rozpocznie się jutro (22 lipca), zmierzą się Szymon Cyprych oraz Jakub Hołysniuk. Z kolei w czwartek spotkają się zawodnicy z tego samego klubu – LKS Gąsawa – czyli Korneliusz Nitka i Albert Wrzesiński.

Pary półfinałowe:

Szymon Cyprych (UKH Start 1954 Gniezno) – Jakub Hołosyniuk (AZS Politechnika Poznańska)

Korneliusz Nitka (LKS Gąsawa) – Albert Wrzesiński (LKS Gąsawa)

Przypominamy, że wszystkie głosowania będą odbywać się za pośrednictwem naszego profilu „Polski Hokej na Trawie” na portalu Facebook. Będziemy głosować za pośrednictwem reakcji „:O” oraz „<3”. Zwycięzca naszego turnieju otrzyma nagrodę od Polskiego Związku Hokeja na Trawie.

Filip Sobczak