Polski Związek Hokeja na Trawie

Trening otwarty dla bramkarzy z Arkadiuszem Matuszakiem

Jeden z najlepszych polskich bramkarzy, ambasador polskiego hokeja na trawie w Holandii i 132-krotny reprezentant Polski Arkadiusz Matuszak przyjedzie do Polski i przeprowadzi oryginalny trening otwarty dla bramkarzy.

Ta specjalna jednostka treningowa odbędzie się 22 lipca (środa) na kompleksie AWF w Poznaniu od godz. 16:00 do 18:00. Arkadiusz Matuszak zaprasza wszystkich bramkarzy niezależnie od wieku – trening jest otwarty zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oczywiście w szczególności zapraszamy golkiperów z grup młodzieżowych wszystkich polskich klubów. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie. Wystarczy przyjechać 22 lipca na kompleks AWF w Poznaniu.

Arkadiusz Matuszak to 132-krotny reprezentant Polski. Na początku czerwca postanowił zakończyć karierę po 30 latach gry w hokeja na trawie. W trakcie swojej przygody grał między innymi w Pocztowcu Poznań czy w kilku holenderskich klubach. Zgodnie z zapowiedziami, po zakończeniu kariery będzie próbować przekazać swoją ogromną wiedzę młodemu pokoleniu.

Filip Sobczak