Polski Związek Hokeja na Trawie

Udział publiczności w meczach hokeja na trawie

Komunikat ws. udziału publiczności w meczach hokeja na trawie w weekend (4-5.07.2020 r.).

Polski Związek Hokeja na Trawie jako organizator finałowego spotkania o Terravita Puchar Polski informuje, że mecz zostanie przeprowadzony bez udziału publiczności. Na obiekt będą wpuszczane jedynie osoby funkcyjne oraz zawodnicy i sztab szkoleniowy drużyn biorących udział w wydarzeniu. Na terenie obiektu wszystkie osoby są zobowiązane do noszenia identyfikatorów, które otrzymają od PZHT.  Mecz będzie można obejrzeć w kanale TVP Sport. Zapraszamy przed telewizory.

Organizator spotkania o 3. miejsce MP – rektor AWF – zdecydował, że wydarzenie również odbędzie się bez udziału publiczności. Mecz zostanie przeprowadzony w rygorze sanitarnym. Spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem kanału „Hokej Superliga” w portalu YouTube. 

Z kolei organizator meczu o 1. miejsce MP – WKS Grunwald Poznań – podjął decyzję, że wydarzenie zostanie zorganizowane z udziałem publiczności. Zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów z 12 czerwca obiekt przy ul. Promienistej w Poznaniu będzie mógł być zapełniony jedynie w 25 proc. Oznacza to, że na stadion będzie mogło wejść nie więcej niż 610 osób. Zainteresowani będą musieli wypełnić krótką ankietę i poddać się badaniu temperatury ciała. Kibice, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu z wysokości trybun mogą obejrzeć mecz za pośrednictwem kanału „Hokej Superliga” w portalu YouTube.

Filip Sobczak