Polski Związek Hokeja na Trawie

Terravita sponsorem tytularnym Pucharu Polski w hokeju na trawie

Polski Związek Hokeja na Trawie informuje, że sponsorem tytularnym Pucharu Polski w hokeju na trawie został producent i dystrybutor wyrobów czekoladowych Terravita. Rozgrywki będą nosić nazwę „Terravita Puchar Polski”. Umowa została podpisana do 5 lipca br.

W najbliższy weekend odbędzie się pierwsza kolejka Pucharu Polski w hokeju na trawie, a już od teraz oficjalna nazwa tych rozgrywek brzmi „Terravita Puchar Polski”. Dziś (18 czerwca) Polski Związek Hokeja na Trawie podpisał umowę z firmą, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wyrobów czekoladowych.

W ramach współpracy „Terravita” uzyskała prawa do posługiwania się tytułem sponsora tytularnego oraz nazwą rozgrywek „Terravita Puchar Polski”. Firma ma prawo do wykorzystania nowego logo, które zostało zmienione po zawarciu umowy o współpracy. Umowa obowiązuje do zakończenia rozgrywek, czyli do 5 lipca br.

Marka będzie obecna na wszystkich nośnikach reklamowych oraz na kompleksie AWF Poznań w trakcie rozgrywania wszystkich meczów. Ponadto PZHT wraz z Terravitą po każdym spotkaniu będzie nagradzał najlepszego zawodnika.

– Pozyskanie sponsora tytularnego dla naszych rozgrywek to doskonała informacja. Ta wiadomość cieszy tym bardziej, że Terravita to znana i szanowana marka w całym kraju. Mam nadzieję, że dzięki naszej współpracy dobra energia udzieli się zawodnikom i wszystkim uczestnikom Pucharu Polski – mówi Mateusz Grochal z PZHT. 

Terravita z o.o to popularny producent i dystrybutor wyrobów czekoladowych. Swoją dzialalność rozpoczął w 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu.

Filip Sobczak