Polski Związek Hokeja na Trawie

Warsztaty online „Czas dla trenera” #5

Wydział Wyszkolenia PZHT prezentuje kolejny odcinek warsztatów trenerskich online „Czas dla trenera”. Zapraszamy do zapoznania się z wykładem „Defensywa – działania indywidualne”, który przygotował kierownik wyszkolenia PZHT Krzysztof Rachwalski.

Przypomnijmy, że ze względu na panującą w naszym kraju sytuację epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy do wyjątkowych rozwiązań. Już od jakiegoś czasu staramy się zainspirować środowisko hokejowe do aktywnego spędzania czasu w domu. Nasze dotychczasowe działania były skierowane przede wszystkim do zawodników. Teraz czas na szkoleniowców.

25 marca rozpoczęliśmy warsztaty trenerskie online „Czas dla trenera”. Pierwotnie planowaliśmy tylko pięć odcinków, ale wszystko wskazuje na to, że kwarantanna potrwa dłużej, więc Wydział Wyszkolenia PZHT będzie systematycznie publikować kolejne materiały.

– Przekrój tematyczny będzie szeroki, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie w nich coś co go zainspiruje i wzbogaci jego dotychczasową wiedzę oraz umiejętności trenerskie – mówi kierownik wyszkolenia PZHT Krzysztof Rachwalski. – Warsztaty będą nagrywane i umieszczane na kanale YouTube, dlatego każdy z trenerów będzie mógł w dowolnym momencie się do nich odwołać.

W przeszłości warsztaty trenerskie  „Czas dla trenera” odbywały się w tradycyjnej formie. W zeszłym roku Krzysztof Rachwalski spotkał z trenerami hokeja na trawie w czterech województwach – wielkopolskim (Poznań), łódzkim (Skierniewice), kujawsko-pomorskim (Gąsawa) oraz śląskim (Siemianowice Śląskie).

#1 odcinek:

#2 odcinek:

#3 odcinek:

#4 odcinek:

Filip Sobczak