Polski Związek Hokeja na Trawie

W sobotę wideokonferencja z przepisów hokeja na trawie

Zgodnie z zapowiedziami w sobotę (18 kwietnia) zorganizowana zostanie wideokonferencja, podczas której nasi sędziowie międzynarodowi omówią sytuacje z boisk ligowych oraz turniejów międzynarodowych. Organizatorami są Marcin Grochal, Łukasz Zwierzchowski oraz Łukasz Orzeł. Początek o 16:00. 

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną konferencja odbędzie się w formie zdalnej. Będą mogli w niej uczestniczyć nie tylko sędziowie, ale także cała społeczność hokeja na trawie w Polsce. – W trakcie konferencji postaramy się tłumaczyć i interpretować sporne sytuacje. Mamy nadzieję, że rozwiejemy wszelkie wątpliwości – mówi Marcin Grochal.

Wideokonferencja odbędzie się w zamkniętej grupie. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu, są proszeni o przesłanie prośby na e-mail: sedziowie@pzht.pl. Organizatorzy odpowiedzą na wszystkie zgłoszenia i wyślą w e-mailu link, gdzie trzeba się zarejestrować.

Przypominamy także, że arbitrzy będą chcieli odpowiedzieć na pytania od zawodników, trenerów, działaczy i kibiców. Również na adres e-mail: sedziowie@pzht.pl można wciąż wysyłać pytania i sporne sytuacje w formie wideo.

Wideokonferencja z przepisów hokeja na trawie w sobotę o 16:00. Zgłoszenia na e-mail: sedziowie@pzht.pl

Filip Sobczak