Polski Związek Hokeja na Trawie

Rozpoczyna się druga tura konkursu na selekcjonera

Polski Związek Hokeja na Trawie nie wyłonił w pierwszej turze konkursu selekcjonera reprezentacji Polski oraz reprezentacji Polski M-23. W związku z tym Prezydium PZHT zdecydowało poszerzyć możliwość aplikacji dla trenerów mieszkających poza granicami kraju oraz wprowadzić drugą turę konkursu. Oferty można składać do 20 kwietnia br.

Przypomnijmy, że 17 marca Polski Związek Hokeja na Trawie ogłosił konkurs na selekcjonera reprezentacji Polski mężczyzn oraz reprezentacji Polski M-23. Nowy szkoleniowiec będzie łączyć te dwie funkcje.

Do komisji konkursowej wpłynęły dwie oferty. Jej członkowie przeprowadzili rozmowy z kandydatami za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Jednak w ramach pierwszej tury nie udało się zatrudnić trenera, dlatego Prezydium Zarządu postanowiło ogłosić drugą turę. Ponadto Polski Związek Hokeja na Trawie poszerzył regulamin konkursu. W tej chwili dopuszcza on składanie w drugiej turze ofert przez szkoleniowców mieszkających poza granicami kraju.

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Trawie czeka na komplet dokumentów od trenerów, którzy chcą objąć stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski seniorów oraz reprezentacji Polski M-23 do 20 kwietnia br.

Nowy trener podpisze umowę na ponad cztery lata – do 31 sierpnia 2024 roku. 

Osoby aplikujące w w/w konkursie prosimy o postępowanie zgodnie z dokumentami dostępnymi poniżej:

Filip Sobczak