Polski Związek Hokeja na Trawie

Warsztaty online „Czas dla trenera” #2

Wydział Wyszkolenia PZHT prezentuje drugi z pięciu odcinków warsztatów trenerskich online „Czas dla trenera”. Zapraszamy do zapoznania się z dziesięciominutowym wykładem kierownika wyszkolenia PZHT Krzysztofa Rachwalskiego.

Przypomnijmy, że ze względu na panującą w naszym kraju sytuację epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy do wyjątkowych rozwiązań. Już od jakiegoś czasu staramy się zainspirować środowisko hokejowe do aktywnego spędzania czasu w domu. Nasze dotychczasowe działania były skierowane przede wszystkim do zawodników. Teraz czas na szkoleniowców.

25 marca rozpoczęliśmy warsztaty trenerskie online „Czas dla trenera”. Zgodnie z zapowiedziami, odcinki ukazują się w sieci w każdą kolejną środę. Na następny zapraszamy 8 kwietnia. Łącznie zaplanowaliśmy pięć odcinków.

– Przekrój tematyczny będzie szeroki, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie w nich coś co go zainspiruje i wzbogaci jego dotychczasową wiedzę oraz umiejętności trenerskie – mówi kierownik wyszkolenia PZHT Krzysztof Rachwalski. – Warsztaty będą nagrywane i umieszczane na kanale YouTube, dlatego każdy z trenerów będzie mógł w dowolnym momencie się do nich odwołać.

W przeszłości warsztaty trenerskie  „Czas dla trenera” odbywały się w tradycyjnej formie. W zeszłym roku Krzysztof Rachwalski spotkał z trenerami hokeja na trawie w czterech województwach – wielkopolskim (Poznań), łódzkim (Skierniewice), kujawsko-pomorskim (Gąsawa) oraz śląskim (Siemianowice Śląskie).

#1 odcinek:

Filip Sobczak