Polski Związek Hokeja na Trawie

Transmisja LIVE z Finałów Halowych Mistrzostw Polski!

Wszystkie mecze o miejsca medalowe HMP w Poznaniu pokaże telewizja Tres-Sport. Zapraszamy do oglądania.

Bardzo dobre informacje dla wszystkich kibiców hokeja na trawie, którzy w najbliższą sobotę (29 lutego) nie dotrą na obiekt AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu. Wszystkie mecze o miejsca medalowe HMP w Poznaniu będą transmitowane „NA ŻYWO” przez telewizję Tres-Sport.

Tres-Sport w swoim portfolio ma oczywiście również hokej na trawie i jego halową odmianę, dlatego o jakość transmisji i profesjonalizm nie powinniśmy się martwić. Spotkania będą transmitowane za pośrednictwem portalu YouTube, więc wszystkie pojedynki będzie można obejrzeć z odtworzenia.

Mecz o III miejsce seniorów: https://youtu.be/lV5NHkI0Ddo

Mecz o III miejsce seniorek: https://youtu.be/SYzgvhgA2W0

Mmecz o I miejsce seniorek: https://youtu.be/EHhUBRZvkW8

Mecz o I miejsce seniorów: https://youtu.be/ElOTMrmVGPQ

Przypomnijmy, że w tym roku najlepsze halowe drużyny wśród kobiet i mężczyzn poznamy w sobotę 29 lutego w Poznaniu, a konkretnie na obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Królowej Jadwigi 27. Tym razem impreza finałowa będzie trwać tylko jeden dzień. W rywalizacji kobiet półfinały i mecze o medale zostaną rozegrane 29 lutego, a u mężczyzn starcia o finał (tylko jeden mecz) odbyły się tydzień wcześniej. Gospodarzami były drużyny, które zajęły wyższe miejsce po rundzie zasadniczej.

Filip Sobczak