Polski Związek Hokeja na Trawie

Wybieramy hokeistę i hokeistkę 2019 roku

Przez najbliższe dni – do 25 lutego – czekamy na Wasze kandydatury do miana hokeisty i hokeistki 2019 roku w Polsce. Zwycięzców poznamy podczas „II Gali Hokeja na Trawie”, która odbędzie się 1 marca w Poznaniu.

Rok temu po raz pierwszy Polski Związek Hokeja na Trawie przyznał nagrody dla hokeisty i hokeistki roku. Kto tym razem zdobędzie te prestiżowe laury? 

Tytuł hokeisty i hokeistki roku może otrzymać każdy zawodnik, który posiada licencję zawodnika PZHT i ukończył 16 lat. O nagrody mogą ubiegać się hokeiści biorący udział w zawodach sportowych na szczeblu krajowym lub międzynarodowym.

Czas więc wybrać kandydatów do tych prestiżowych laurów. Do 25 lutego czekamy na Wasze zgłoszenia na adres e-mail: rzecznik@pzht.pl. W e-mailu prosimy podać imię i nazwisko zawodnika/zawodniczki oraz przynależność klubową. Spośród wszystkich zgłoszeń Kapituła Konkursu, w składzie powołanym przez Zarząd, wybierze po 5 kandydatów do tytułu hokeisty i hokeistki.

Ostatecznego wyboru dokonają uczestnicy „II Gali Hokeja na Trawie”, która odbędzie się 1 marca w Poznaniu. Ponadto podczas wydarzenia władze PZHT w sposób szczególny będą chciały podziękować reprezentacjom Polski do lat 16 chłopców oraz dziewcząt. Przypomnijmy, że reprezentacja M-16 w minionym roku zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy, a reprezentacja K-16 złoty medal Mistrzostw Europy. 

Filip Sobczak