Polski Związek Hokeja na Trawie

Odwiedziliśmy Swarzędz

W ramach naszej akcji „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie” odwiedziliśmy kolejną miejscowość. W tym tygodniu gościliśmy w Swarzędzu.

Rozkręca się akcja Polskiego Związku Hokeja na Trawie „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie”. W minionych tygodniach nasi przedstawiciele oraz hokeiści na trawie odwiedzili między innymi Wałcz, Stęszew, Poznań, Skierniewice, Toruń czy Rogowo. W tym tygodniu, a konkretnie w poniedziałek (20 stycznia) gościliśmy w Swarzędzu.

Przed uczniami z tamtejszej Szkoły Podstawowej zaprezentowali się znani hokeiści na trawie: Paweł Bratkowski oraz Rafał Banaszak. W trakcie promocji opowiadaliśmy o naszej dyscyplinie i przeprowadziliśmy pokazowe zajęcia. Na koniec nie zabrakło wielu zdjęć oraz rozdawania autografów.

Nasza akcja cieszy się sporym zainteresowaniem i przynosi wymierne skutki. Codziennie otrzymujemy informacje z miejscowości, które odwiedziliśmy, że do drużyn młodzieżowych dołączają kolejni adepci hokeja na trawie. Dlatego PZHT już teraz zaplanował kolejne wizyty. Już niedługo odwiedzimy Szczytniki, Jankowo oraz Zdziechowa. O wszystkich akcjach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Bądźcie czujni!

Przypominamy, że jeśli jesteś działaczem klubu hokejowego lub po prostu chcesz, żebyśmy przyjechali do Twojego miasta, to jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy napisać na e-mail: mateusz.grochal@pzht.pl, żeby ustalić szczegóły. Zachęcamy do kontaktu.

Filip Sobczak