Polski Związek Hokeja na Trawie

Odwiedzimy kolejne miejsca w Polsce

W ramach naszej akcji „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie” będziemy gościć w kolejnych miejscowościach. Tym razem PZHT odwiedzi Śląsk.

W minionych tygodniach naszą akcję „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie” przeprowadziliśmy między innymi w Wałczu, Stęszewie, Poznaniu Skierniewicach czy Toruniu. Teraz przyszedł czas na inny region kraju. W tym tygodniu – zgodnie z zapowiedziami w naszych mediach społecznościowych – przedstawiciele PZHT oraz reprezentanci juniorskich kadr spotkają się z uczniami kilku szkół na Śląsku. 

W środę (11 października) będziemy w Tarnowskich Górach, dzień później odwiedzimy Siemianowice Śląskie, a w piątek przyjedziemy do Miasteczka Śląskiego. W trakcie promocji opowiemy o naszej dyscyplinie i przeprowadzimy pokazowe zajęcia.

Akcja „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie” w Toruniu.

Nasza akcja cieszy się sporym zainteresowaniem i przynosi wymierne skutki. Codziennie otrzymujemy informacje z miast, które odwiedziliśmy, że do drużyn młodzieżowych dołączają kolejni adepci hokeja na trawie.

– Cieszę się, że akcja wywołuje pozytywne emocje. W trakcie naszych spotkań pokazujemy najmłodszym hokej od atrakcyjnej strony i przybliżamy im sylwetki reprezentantów Polski. Do Związku przychodzą zgłoszenia od kolejnych miejscowości, co utwierdza nas, że to fajna promocja naszej dyscypliny – mówi Mateusz Grochal z PZHT.

Przypominamy, że jeśli jesteś działaczem klubu hokejowego lub po prostu chcesz, żebyśmy przyjechali do Twojego miasta, to jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy napisać na e-mail: mateusz.grochal@pzht.pl, żeby ustalić szczegóły. Zachęcamy do kontaktu.

Filip Sobczak